Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız arkadaş hemcinsiyle öpüşürse

Rasmon

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

Rasmon said:

Bizim kuzen soruyor, abi paticik mezhebi geniş bi yer sen bi sor bakalım dedi.

Bunun kız arkadaşı biseksüel olmadığını söylemiş ancak arada yakın kız arkadaşlarıyla öpüşüyor, bazen biraz daha ileri gidiyormuş. Bu durumu nasıl karşılıyorsunuz?

öpüşüyor derken dudaktan mı öpüşüyor?

yok abi diğer kızı her gördüğünde "naber baco" diyip yanağından öpüyormuş, ona kıllanmış adam.

kız yakın erkek arkadaşıyla öpüşse hır çıkaracak ama arkadaş kız olunca "hehehe he he hehe" ye mi dönmüş iş? aldatmanın kızı erkeği mi olur lan? daha lezbiyenleri, gayleri, biseksüelleri tam kabullenemediğimiz için oluyor bunlar milletçe. kız kızaysa sıkıntı yek yeaaa kafası.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

KuddusiMavra said:

Rasmon said:

Bizim kuzen soruyor, abi paticik mezhebi geniş bi yer sen bi sor bakalım dedi.

Bunun kız arkadaşı biseksüel olmadığını söylemiş ancak arada yakın kız arkadaşlarıyla öpüşüyor, bazen biraz daha ileri gidiyormuş. Bu durumu nasıl karşılıyorsunuz?

öpüşüyor derken dudaktan mı öpüşüyor?

yok abi diğer kızı her gördüğünde "naber baco" diyip yanağından öpüyormuş, ona kıllanmış adam.

kız yakın erkek arkadaşıyla öpüşse hır çıkaracak ama arkadaş kız olunca "hehehe he he hehe" ye mi dönmüş iş? aldatmanın kızı erkeği mi olur lan? daha lezbiyenleri, gayleri, biseksüelleri tam kabullenemediğimiz için oluyor bunlar milletçe. kız kızaysa sıkıntı yek yeaaa kafası.

açıkçası ben de böyle düşünüyorum. Kuzene de söyledim, kız olunca ne değişiyo diye. Erkek olmaması o kadar önemli ki başka kısmı düşünemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...