Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman A Telltale Series

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

guzel oluyor ama pek bi oyunlugu yok. Interaktif animasyon film gibi

Ilk yaptiklari sam and max, monkey island episodes falan daha bi gercek adventurelardi ama walking deadle satislari ucurduktan sonra eski sistem oyun gelmedi daha. Boyle yapmasi daha kolay herhlade ve oldschool adventurelara yetemeyen veya zevk alamayan koca bir kitleye de satabiliyorlar. Win-win
Sosyal ağlarda paylaş

philips videopac ve c64'le başladım 88-89'da ve o zaman da adventure sarmazdı beni, puzzle olayı çok bayıyor 25+ yıldır. ne kadar anlı şanlı oyunları hevesle denediysem değişmedi. bioware filan da rpg'sine koyunca orada da bayıyor. cod nesliyle alakası yok yani, herkesin sevebileceği bir tür değil. niche gayet.

telltale a itemını b itemına yapıştır kısmını çok kısıtlı tuttuğu için başarılı olabildi. çekilmez çünkü imleci ekranda gezdir item'ı bulana sonra da hangisinin kombinasyonunu nerede kullanacaksını tespit etmek çoğu insan için. interaktif film olsun zaten, on yıllarca bekledik işte yapan çıkıyor sonunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
mafyacı oynanan bi mafia 1-2-3 oyunları var. modern shooterlar ile batman'i mi kıyasladın haha.
batman direk suç araştırma ve çözme üstüne oluyor hikayeleri. gidip süper suçlu pataklamak çok sıkıcı ve salakça. o yüzden de batman'i en iyi hikayeleri dedektiflik hikayeleri oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

saints row ve gta'dakiler mafyacı değil ki dayı. çetelere karşı dıkşın dıkşıncılık oynuyorsun.

haraç kesip üst seviye politikacılarla yakın işler içinde olan kişilere karşı dedektifçilik oynamayı bir tutuyorsanız, alın o pc'nizi camdan atın. sonra benzin döküp yakın.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır ben diyorum ki fiat aile otomobili, ferrari ise çok hızlı gidebilen spor arabası. sen diyorsun ki "ikisi de otomobil sonuçta".

valla ben dedektiflik hikayesi istiyorum abi. saçma salak joker tokatlamaktan sıkıldım.

yukarda dediğim gibi, batman'in en iyi hikayeleri süper kahraman tokatlamaktan çok, bir şeyler araştırıp çözmeye çalışması...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...