Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

onu biri oneri olarak diyordu galiba.

ben PA icinde ayakta uyurum np. jet pack de aliskanlik oldu zaten heryere ziplayip ucuyorum. mass fusiondaki tepedeki gizli odayi bile buldum :p

settlement saldirilarina gitmiyorum ben hic bisi olmuyor, genelde yerden biraz yukarda yaptigim icin repair falanda gerekmiyor surekli, hemen herkeste lazer silahlari ve 20+ lazer turret vs var zaten kendileri hallediyorlar genelde. birde galiba defense seyi toplamda su ve yemekten yuksek olursa saldiri olmamasi lazim o settlementa.

bazi ufacik gereksiz settlementlardan kurtuldum ben ya herseyi temizledim mutsuzluktan ayrildi adamlar bizden yada BoS a verdim orasini 1000 kapak odeyip. 30 tane settlement yonetmek cok gereksiz management sistemi yeterli degil o acidan.

evimi dekore ediyorum simdi,
http://i.imgur.com/U2ZQIU6.jpg

bu unique PA parcalarinin sol kolu yok galiba bide? evide merdivensiz yaptim sadece jet pack ile giriliyor bide fast travel. npcler gelip esyalari calamiyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

settlement gene de saldırıya uğrayabiliyor defense yeterli miktarda olsa da. nadir ama hayli, kırk yılın başına bir gitmek dert değil. eğlenceli zaten savunmak saldıran gruplar ufak olsa da.

her slota unique PA parçası yoktu, unuttum hangileri ama sol kol olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

benim tek kisilik bi settlementa 3 tane PA lu raider saldirmisti asd

hmm simdi baktimda 2 tane torso var evt bir kol eksik hani giydigimden degil zaten, 4-5 set X-01 var biriken, ama olsun:

Visionary's T-60c helmet Helmet
Piezonucleic torso Torso
Exemplar's T-60c torso Torso
Tessa's Fist Right arm
Honor Left Leg
Vengeance Right leg
Sosyal ağlarda paylaş

Durdurup öldürmelerinde bir sorun yok. 200 defansla değil 20 defansla da durdurup öldürürler. Sorun olan şey iki dakikada bir "saldırı oldu yetiş" diye zırlayıp zırlamamaları. En son oynadığımda defans yükselmesiyle bu trend azalıyor ama bitmiyordu.

İlk defa bitirdikten sonra ikinci bir karakter açtım. Valentine görevlerine gelemeden bayıp sildim. Birkaç dlc falan yığılsın onlarla beraber mod falan yapar tekrar bir denerim herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Eger yardima gitmezseniz isterseniz 200 defans olsun, hem population hem resource otomatik dusuyordu bende. Bug midir feature midir bilmem. Ben orda olmazsam o savunma her durumda cuvalliyor. Orda olursan arkada ir yerde bir sey yapmadan bile dikilsem savunma iyi.

O yuzden az settlement iyi savunma yaoacagima savunmasiz tum settlementlari spamledim. Zaten bir sure sonra resourcelar burnumdan kulagimdan fiskirdigindan ona saldirmislar buna dalmislar umrumda bile olmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

bende şöyle oluyor, hatta şöyle de oluyor(du ama yama geldi galiba) görev geliyor gidiyorsun, herkesi öldürüyorsun ama, adamlar işlerine dönüyor falan her şey normal ve arada görev tamamladı yazısının çıkıp çıkmadığını da kaçırmışsın veya bakmamışsın, oradan ayrılıyorsun(veya gitmiyorsun, geçi gidiyorsun) sonra bir bakıyorsun görev başarısız oldu diye mesaj geliyor bir gidiyorsun bütün bozulan ve kırılan şeyler hasarlı, bütün ekinler tahrip olmuş adamlar ortada dolanıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

benim duzgun tum koylerde herkes combat armorlu lazer silahli dolasiyor birde tum hersey tek bir yerde 2-3 katli piramit seklinde binada, heavy lazerler vs, bu kadar lazer olunca birileri elbet crit vuruyor gelenlere.

enerji seyleri en tepede binalarin, hani kazara yenilseler bile repair gerektiren birsey olmuyor yemek su vs cogunun etrafi kapali tek bir giristen ulasilabiliyor. bide gauss rifle tasiyan PA frame giyen provisionerlerim baya yardimci oluyor dolasırken etrafi da temizliyorlar cop npcler raiderlar vs, gerci ben lvl 70 olcam yakinda o yuzden cikan moblarda one gore geliyor bazen o biraz zorluyor bunlari legendary falan olunca :p
Sosyal ağlarda paylaş

bir de bethesda konsollara mod vaad etti. gecikmenin ana kaynagi bu da olabilir.

sirf bu yuzden baya ucube bir GECK cikma ihtimali de var. bekleyelim, gorelim.

skyrim de ilk dlc ile memory bloklari konsollar yuzunden kilitlediklerinde bir cok modu bir arada calistirabilmek icin tweaklemeye baslamak zorunda kalmistik. cunku konsollar ana oyun uzerine eklenen dlc leri calistirmakta zorlaniyordu. (birak modu falan)
Sosyal ağlarda paylaş

1.4 patch,

settlementlarla alakali bikac birsey duzelmis onceden duzgun calismayan , supply lines sayisi artmis bende gozuken :p

modlarimla da herhangi bir sorun yasamadim simdi bi girdim baktim dolastim 1-2 yeri, 20 tane mod yuklu. ama yeni addons dugmesi daha calismiyor heralde daha, bos gosteriyor simdilik yada baska birsey yapmak gerek.

iyi bari bu ciktigına gore survival patchi de yakindir. patchi yapmadan 5sn falan once saveleri de yedeklemistim tam iyi oldu, 409 saat bosa gitmesin patlarsa falan :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...