Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

survival a ayar cekmisler biraz:

-----------------------------------------------------
Fallout 4 1.5.146 Survival Steam Beta Update
-----------------------------------------------------
New Survival Features

-Thirst, hunger, sleep and disease icons will change color based on status

Survival Fixes

-Less food and drink are required to maintain proper sustenance

-Carry capacity lowered

-Sleep cycle has been lowered from 24 hours to 14 hour days

-Reduced chances to getting a disease

-Fusion cores weigh more

-Nuka Cola Quantums no longer cancel out caffeine effect from Nuka Cola and Nuka Cola Cherry

-Fixed occasional issue with becoming parched or peckish when thirst or hunger are actually satisfied

-Fixed issue where Adrenaline effect would incorrectly persist after changing difficulty level

-When companion is down, a quest target will appear on them
Sosyal ağlarda paylaş

bu yeni beta supply line yaratmayı kırmış, oyun oynanmaz hale geldi diye ağlıyor millet haklı olarak. cidden canına okumuşlar survival'ın hemen düzeltmezlerse.

roll back yapabilsek keşke, işte steam'in kötülüğü de bu forced update olayı.

baya baya beyinsiz dayz oyuncuları var ya beta forumunda:

rpg'de yüksek levelda bullet sponge oluyorum nerf!

cidden fps oyuncularını kaçırmak lazım bu oyunlardan mümkün olduğunca.
Sosyal ağlarda paylaş

Carry weight minimum 20 puan düştü. Benim gibi 2 tüfekle ağır zırh giyinen biri full deep pocketed yapmadan nasıl loot yapabilir bilemedim. Füzyonların ağırlığın 2den 4e çıkması da çaktırmamasına rağmen bayağı sıkıntı çıkarıyor. Robot companion inşa etmeye yönlendiriyorlar resmen.

12sinde yeni güzellikler geliyor neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Allah senin bin kere belanı versin dogmeat.

sanctuary'den railroad'a koşuyorum, tam gelecekken combat müziği vs hiçbişi olmadan "HEAL YER COMP, DOGMEAT GOING BACK TO OBERLAND" diyor, ulan ne zaman combata girdi de öldü, yanımdaydı 30sn önce. hadi oberland'a koş. railroad'a geri koş. deacon'ı sanctuary'e yollamak için gruba al. dogmeat hayvanı DÖRTNALA oberland'a koşsun, (normalde çok yavaş it gruptan çıkınca ama at gibi koştu bu sefer) deacon rezili de yeni bugün gelen bug varmış ondan ötürü sanctuary'e gitmiyor dismisslerken, olduğu yerde duruyor. şimdi tekrar oberland'a koşmam gerekecek geri almak için.

cidden companion eziyeti çekilecek şey değil quicksave yokken oyunda. dogmeat kaç kere kendi kafasına göre dağlardan vsden düşüp öldü onları hiç yazmıyorum zaten. lanet olsun çıldırttı resmen köpek, onu microlamak oyunun en büyük eziyeti. yeter lan almıyorum defolsun gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ilk 10 levelda falan bıraktım köpeği. Herkes birbirine fazla dmg vururken level arttıkça iyice külfet olmaya başlıyor. Vertibird taksi kullanmadan 2den fazla companionu yerleştirmeye çalışmak da gereksiz uğraşı olduğundan ya taksi yapıyorum ya da uzun süre tek kişiyle oynuyorum.

Ama yaralanır yaralanmaz base'e dönmesini kadar companiondan uzaklaştığım olmamıştı. Genelde savaşta bile olsalar ben gidiyorsam ya arkamdan koşuyorlar ya yanımda spawnlanıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada automatron dlcsi oynayanlar son bölümde eyebot ve wall spotlight planları var. En sondaki odalarda. Eyebot eksik metaryel, mermi veya patlayıcı aramanızı sağlayan eyebotlar yapmayı sağlıyor. Tek bir tanesi az buluyor (3 tane balistik fiber buldu mesela) fakat birden fazla kurup loot aramaya onları dikkate alarak çıkabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar çok yakınıyordu power armor oyunu fazla kolaylaştırıyor diye, meğerse adamlar survival mode'u öngörüp oyuna koymuşlar lol. PA olmadan gezmek cidden tehlikeli çok. mk6 enclave, 10 end ve max lifegiver ile çömele çömele kapışıyorum bir anda sakata gelmeyeyim diye. silver shroud rp'si dialog bitip zırha girme animasyonu bitene kadar %90 can gitmişti lol.

yalnız tekrar çok takdir ettim armor ve DR sistemini oyunun. oblivion, FO3, NV ve skyrim'e de keşke geriye dönük eklenebilseydi. bundan sonraki oyunlarda da devam ettirirler umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

diger settlerlara gozukmeden stealth olarak, uzaktan vs, oldurup baska yere git. 24+ saat sonra donunce aggro kalmamis olmasi gerek, yada oyle birseydi onun cozumu.

hallettim ama yani çok gücendim herkese. Kendi yavrum bile bir ineğe vurdum diye saldırdı bana. Geceleri seviştiğim yoldaşım iki kez düşünmedi bile, sattı direk bir tane inek için
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...