Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

ben boyle bir site yapsam usul usul veririm millete parasini kar da ettiririm, taa ki kasamdaki bitcoin miktari siteyi kapatip hawaiiye tatile gitmeye yetecek seviyeye gelene kadar.

yani bikac gun/hafta kar edersiniz sonra oh ne guzel 5 btcligi aliyim dersiniz bakmissiniz sitenin kapanacagi tutmus.

bu sitelerin scami top noktalarda olur yoksa guven kazanmadan scammerlik yapmak sacma insanlarin 0.01 btc'sini calacak degillerya? (version1.1)
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

Fistan said:

2920 de çıkcam ben yeter bu kadar kar

pek çok kez söylendi bu, %100'ü pişman. daha çok başındayız.

abi tmm da, adamın yaptığı çok mantıklı. hedef koyup çıkmak, gerçi adam yazdıktan sonra hız kesildi dsdfgh. weekly grafiğe baktığınızda şuanki durum ürkütücü. al unut nasıl olsa artıcak eks dee kesiminde değiliz.

direnç noktası falan belli olmadığı için whaleler sağlam dumplamadı hala. nereye gidebilir, seviyeler test ediliyor. momentum-gaz kesildiği gibi patır patır aşağı gelicek. daha evvel 10 kere yaşandı herhalde şu.

miner hardwarelerin kazancına göre fiyat yerini buluyor. şuan büyük ihtimal deli kar ettiriyordur. pro minerlara göre supply demand dengesini bulacaktır. geçen sene bi ara fiyat 350$'dan aşağı düşerse mining equipmentları zarar ettirecekti deniliyordu. nitekim düşmedi sonra halvening falan oldu 750$'lara yükseldi vs.
Sosyal ağlarda paylaş

ne yani sadece mining üzerinden mi gidiyor? her geçen gün "btc nedir" diyen insan sayısı artarken, "btc nedir'den" "nasıl alınır yahu bu meret" diyen insan sayısı da artıyor. tepe limitlerle insanların daha bir ilgisini çekiyor, hacim artıyor. tüm exchange siteleri yeni gelenler yüzünden sıkıntılar çekmeye başladı. polo bugün chat'i belirsiz süreliğine kapattı vs.

hedef koysun iyi güzel ama hedefler daha önce 50$'dı, 200$'dı, 1000$'dı.. evet şu an kimse limitleri bilmiyor. sadece daha kullanıcı sayısı çook düşük.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...