Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

orc_lord said:

Poloniex yeterince güvenli mi? Geçen hesap yarattım öyle boşta duruyordu, 3-4 gün sonra tanımadığım saçma sapan bir IP'den login olundu şeklinde mesaj geldi. Hemen sonrasında direkt şifreyi değiştirdim ama tabii kuşkulandırmadı değil..

Tahmin ediyorum password reuse yaptin baska sitelerde kullandigin
Sosyal ağlarda paylaş

market cap kaybetmesi cryptocurrenylere olan guvenin artmasi

btc de bunlarin agasi

ethereum benzin gibi insanlarin bu virtual machine'de kod calistirmak icin sahip olmalari gereken kaynak

btc ise tamamen kapital tutabilecegin basit ama etkili banka

bence el ele artmalarinda sikinti yok.

-

biz mesela iranla dolar uzerinden alisveris yapiyoruz, iran piyasasi guclense amerikanin ve dolarin dunyadaki market share'i dusecek ama alisveris gene dolar uzerinden yapilacagi icin amerika da kazanacak. ha dolari devirecek kadar genel-gecer olsa tehlikeli ama ethereum ve btc farkli, ethereumun btcnin yerini almak istedigini sanmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

5 milyar dolar çıkmış, onun etkisi olarak 300 dolar düşmüş.

ben btc'den eth'e geçme olayını yanlış okumuşum.

eth'e direkt giriş var.

mayıs başında 6b olan 37b olmuş. vay arkadaş ya.

btc'den çıkışlarda paralel düşüş olmuş.

suark ayrıca borsa öyle değil abi. maldan çıkış varsa değer kaybetmeme gibi bir dinamik yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Koinimden bütün bitcoinlerimi çektim, tl'ye döndüm, deli gibi saçma sapan yüksek fiyatta şuan. 9000lerde falan olması lazım normalde. Harbiden sırf bitcoine girebilmek isteyenler yüzünden fiyat inmiyor, normalde dolara ve diğer exchange kurlarına bakarsak yukardayız biz.

Umarım 9000lere falan inerde geri girerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Onu toparlamak kolay olmuyor ama. Cryptsy dönemi bile sağlam aşağıda kalmıştı. Şu fiyattan 9000lere inerse tekrar 10k kolay tabii, fakat 4-5 civarına inerse, tekrar 10 ÇOOK UZUN sürer, iki günde toparlamaz, geçen öyle olduğunda nerden baksan 1-2 sene sürdü, 1200$ dolaylarındayken tekrar 1200 civarına gelmesi baya seneler aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...