Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Neyi göremedik abi kafan mı güzel? Hiç düşmeden 1 milyon dolar olacak mı dedik? Keko ya.

olum ben de 1 dolara düşecek demedim. kumar güzellemesi yapıyosunuz. bet'ten bi farkı yok benim gözümde şuan kripto paraların. bi çıkıyo bi iniyo neresi stabil bunun. hangi metriklere göre yatırım yapalım?

rulette de, blackjack'te de ya batıyosun ya çıkıyosun işte. benzer durumlar.

doğru yarın 1 milyon dolar da olabilir. ama yarın evime flamingo da girebilir. ihtimal bunlar hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii ki stabil değil abi, hatta en volatil yatırım aracı.

Trade ciler için aynen sana katılıyorum, tam olarak kumar.

Fakat, long cular ve HODL cular için iyi bir yatırım olduğunu düşünüyorum.

Benim "kaybedersem koymayacak" atıl bir param vardı, koydum ve ciddi bir miktar olana kadar da ellemeyeceğim ve şunu da diyebiliyorum; "Batarsa da batsın, treni kaçırma riskine değer."

Bu şekilde yatırım yapılsın yapılacaksa zaten.

Rotatif kredi kullanıp çoluğunun çocuğunun rızkını yatıranların kafasına tüküreyim yani.

Şunu unutmayalım: Satmadığın sürece zararda değilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Tabii ki stabil değil abi, hatta en volatil yatırım aracı.

Trade ciler için aynen sana katılıyorum, tam olarak kumar.

Fakat, long cular ve HODL cular için iyi bir yatırım olduğunu düşünüyorum.

Benim "kaybedersem koymayacak" atıl bir param vardı, koydum ve ciddi bir miktar olana kadar da ellemeyeceğim ve şunu da diyebiliyorum; "Batarsa da batsın, treni kaçırma riskine değer."

Bu şekilde yatırım yapılsın yapılacaksa zaten.

Rotatif kredi kullanıp çoluğunun çocuğunun rızkını yatıranların kafasına tüküreyim yani.

Şunu unutmayalım: Satmadığın sürece zararda değilsin.

hah tamam lan hemfikirmişiz. <3

@Rewendor, sen yatırım yapınca oldu her şey, zarar edenler zararlarını senden tahsil edicek
Sosyal ağlarda paylaş

2 arkadaşım 15k dolardan girdiler yüklücene. yazık oldular resmen. bizde bi kaç ortak makina topladık mining için o da günlük 10 dolar vermeye başladı btc'nin yeni haliyle. resmen 6 aydan 1 seneye çıktı roi :(

kartlar dayanırsa paramızı çıkararırız demeye başladım kar falan hak getire şu durumda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...