Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

45k-55k arası araba

CuteButPsycho

Öne çıkan mesajlar

1.0 araba için 50 bin aşırı.

1.0 istanbul'da tehlikeli. gerektiğinde azıcık kaçan araba lazım. gaza sonuna kadar bastığında olduğu yerde duran araba güven vermiyor bana hiçbir zaman.

yakıt tüketimleri de bu nedenden ötürü çok oluyor. şehir içinde 10 gün hyundai i20 kullandım 1.2. araba azıcık gitsin diye gaza basıyorsun benzini içiyordu. belki trafiksiz, trafikte manyağın bu kadar çok olmadığı sakin sakin gidilebilen şehir ve ülkelerde az yakıyordur.

i20 ile tem'de şerit değiştirirken yaşadığım adrenalini hayatımda az yaşamışımdır sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
3 seçenek var kafamda aklıma yatan yatmayan taraflarını yazacağım.

Vw Polo 1.2 tsi comfortline:

Artıları; Eşim beğeniyor dırdır olmaz :) , nispeten daha konforlu, malzeme kalitesi, 1 yıl veya maksimum 2 yıl kullanma niyetindeyim en hızlı şekilde zararsız satabilirim milletimizin vw hastalığından ötürü

Eksileri; Başlı başına fiyasko olan 2 hava yastığı, diğer seçeneklere göre ufak olması ve güncellenmemiş eski 1.2tsi motor.

Skoda Fabia 1.2tsi style:

Artıları; 110bg'lik istekli bir motor, daha zengin donanım, çok başarılı eşya gözleri (gözlüklük ve koltuk altı çekmecelerine kadar var), geniş bagaj ve iç hacim, güzel bir multimedya ekranı.

Eksileri; Süspansiyonları çok fazla ses içeri alıyor ve rahatsız ediyor, malzeme kalitesi diğer seçeneklere göre biraz daha düşük, dış görünüş ve hala babamın bile bana yaptığı skodaya 55bin mi vereceksin algısı.

Seat Leon 1.2tsi Style:

Artıları: C sınıfı olduğu için diğer 2 seçeneğimize göre biraz daha iyi bir araç, dış görünüşü, donanım,

Eksileri: Bunu test etmedim arkadaşım çok memnun ama çok fazla trim sesi olabildiği söyleniyor, apaçi arabası diye geçiyor.

Bu 3 seçenek dışında inceleyip test ettiklerimden Hyundai i20, opel corsa, citroen c4 çok kötü olan otomatik viteslerinden ötürü eledim.

Renault grubuna saygım var ama sevgim hiç yok. Clio teneke gibi geliyor maalesef. Bindim kullandım hiç güvende hissedemedim kendimi. Fluence ise çok büyük bir araç sedan bakmıyorum şimdilik.

Kia'ları çabuk elden çıkartamam diye eliyorum. Binmedim bilmiyorum da belki artısı çoktur.

Honda'dan nefret ediyorum. Jazz'ın fiyatı çok uçuk

Yuh Tl;dr olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...