Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

45k-55k arası araba

CuteButPsycho

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Kasa ağır değilse ve az km için bence 1.2TSI daha mantıklı; daha konforlu motor, daha düşük bakım ücretleri, yakıt konusunda daha az hassas bir motor, emisyonu daha düşük, elde etme maliyeti düşük, daha geniş devir bandı :P

1.6TDI hâlâ tüketimde daha düşüktür ama yine de kullanım tarzı ve güzergah esas sonucu belirler.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun önce

şimdi 1.2tsi almıyorsan vw ailesinden almanın bi mantığı yok, heriflerin olayı 1.2tsi ve ucuz araba. Gidip golf alabiliosun jazz fiyatına sdfsda

bu fiyata aslında 1.2tsi leon var. manuel tabiki.
2. el dsg bulabilrisin ama bence bu fiyata.

Fabia çok güzel bence, polo ibiza kardeşlerden daha guzel ıcı falan.

Yazı bekleyip 2. el yeni jazz otomatik almayı deniyebilirsin ( bence çok pahalı ama segmentin en tatlı arabası )
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
arkadaşlar dehşet kararsızlık içindeyim. seat ibiza bi üst mesajda yazdığım 0 alabilirim,

ya da https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-hatasiz-degisensiz-1.6-e-hdi-dizel-otomatik-289089991/detay böyle bişey alabilirim

veyahut:

http://www.dod.com.tr/arac-detay/Volkswagen/POLO/163500303

bunu alabilirim. hangisini alayım hangisi tercih edilmeli yardım istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

leon aldım daha 1 sene oldu 28bin km. aküyle ilgili arıza çıktı ne olduğu belli değil çünkü geçen hafta servise bıraktığım arabama henüz bakmadılar bile. 10424299 kere aradım doğuş otoyu sonuç alamıyorum. çok severek kullandığım arabamı satmaya karar verdim bile. servisi düzgün olan markalara yönelicem
Sosyal ağlarda paylaş

oto start-stop aküler 1000 tl garanti kapsamında araba şuan nereye götüreyim ? ya 1 senelik aracın aküsü mü bitermiş. sarj ediyoruz 20km yol gidiyorum kontağı kapattığım an aynı şey. 3-4 kere. o halde başka servise yolladılar beni çok yoğun bura diye.

servislerinin iğrençliğinden satıcam. audi,skoda,seat,vw bitti benim için artık

edit: para olsa mx-5 basıcam da yok
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

arkadaşlar dehşet kararsızlık içindeyim. seat ibiza bi üst mesajda yazdığım 0 alabilirim,

ya da https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-hatasiz-degisensiz-1.6-e-hdi-dizel-otomatik-289089991/detay böyle bişey alabilirim

veyahut:

http://www.dod.com.tr/arac-detay/Volkswagen/POLO/163500303

bunu alabilirim. hangisini alayım hangisi tercih edilmeli yardım istiyorum

Polo'nun düz vites olanını kullanıyorum, memnunum. Tüketim değerleri başarılı, sınıfına göre donanımı iyi, eğer uzun süre kullanmayacaksan da 2. eli iyi.

Yalnız sürüş konforunu yetersiz buluyorum ben artık; gerçi bu sınıftaki tüm arabalar aynı ama üst segment arabaları sürüp tekrar Polo'ya dönünce meh dedim. Bir de fiyatı sınıfındaki diğer araçlara göre nispeten yüksek.
Sosyal ağlarda paylaş

sdeceokuyangenç said:

oto start-stop aküler 1000 tl garanti kapsamında araba şuan nereye götüreyim ? ya 1 senelik aracın aküsü mü bitermiş. sarj ediyoruz 20km yol gidiyorum kontağı kapattığım an aynı şey. 3-4 kere. o halde başka servise yolladılar beni çok yoğun bura diye.

servislerinin iğrençliğinden satıcam. audi,skoda,seat,vw bitti benim için artık

edit: para olsa mx-5 basıcam da yok

hangi şehir
yozgat servisine götür sıra daha az olur
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Fiatin mx5i daha ucuz

1.4 motor, 2.0ın hayvani vergisinden yırtıyor tabi. Kaç paraymış bu arada?

GokTuRK said:

Olm polo alayım dedim de onun da kada değişecekmiş 2017 haziran da ya çok değer kaybı yaşamayayım ondan sonra da. İbiza ya öı yönelsem ya öf

Ibiza 'nın boşu 38bin tl olmuş. Baya boş tabi ama 0km de açık ara en ucuz araç sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...