Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

45k-55k arası araba

CuteButPsycho

Öne çıkan mesajlar

Hanım arabayla kaza yaptı, sigortadan aldık parasını vs derken şuan araç ihtiyacı var.

Ya ikinci el 40-45k arası bir araç yada 1. el 50-55k arası bir araç almayı düşünüyorum. Tercihen benzinli ama otomatik olması şart.

Polo 1.2 TSI BMT 90 PS DSG 0'ı aşşağı yukarı bu fiyatlarda. Yine aynı fiyatlara Opel Corsa'nın daha full olanları var.

Sene sonu geliyor, kampanyalar vs başlar, ikinci el mi alsam 0'mı kovalasam kararsız kaldım.
Ayrıca Polo 2016'da kasa değiştirecek mi bilgisi olan var mı?

Bu fiyatlarda bu segmentte otomatik araç tavsiyesisi istiyorum Patinaj müdavimlerinden.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

peugeot 508 al

508 dediğin arabaya baktımda sedan 100k dan başlıyor :)
308 demek istedin sanırım. Oda 62k dan başlıyormuş. fiyat çıtası yükseliyor böyle. Ama ikinci el olanlarına bir bakıcam.

Zikko said:

45'e eski aydan stokta kalmış opel corsa 1.4 otomatik 90hp esentia benzinli aldım.

tavsiye edebilirim. f/p iyi

45 baya iyiymiş. 2015 model değil mi bu? istanbul'dan mı almıştın. Aldığın yerle bir görüşebilirim.

paramecium said:

Selam,

Polo'ya para verene kadar Skoda Fabia 1.2TSI 110HP DSG Style paketi 55.300TL'e alırdım.

Saygılar.

Fabia'nın tipini bende beğenemedim ya. Hani polo'da çok süper tasarım değil ama biraz daha iyi gibi fabia'ya göre.

Esh said:

1.2 tsi gitmiyo ya ben kanser oldum 1.2 poloda.

Ben çok sürat yapan birisi değilim zaten. Arabayı daha çok hanım kullanacak. bir önceki arabada honda jazz'dı. o yüzden bu segmentte bir araba işimi görür gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Selam,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-2015-dsg-boyasiz-degisensiz-10.500km-de-extrali-fabia-275518707/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-doktordan-ozel-siparis-stil-sahibi-yeni-fabia-1.2-tsi-110hp-dsg-281546729/detay

2nci araç favorim. Diğeri her zevke uyacak gibi değil sanki :P

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı fiyat aralığında ben de araç bakıyorum ama mayıs ya da haziranda alabileceğim. Fiyatlar çok değişir mi yaz başlarken?

Bir de eskiden sürekli uzun yol yaptığım için kafam dizele gidiyor, şu an şehirdışı pek bişey gözükmüyor, ayda bi giderim gibi geliyor. Benzinli doğru bi seçim olur mu tam emin olamıyorum hala.

Son olarak da 1.6 nın altında hiç araç kullanmadım, yeni 1.2tsi lar performans bakımından nasıllar, çok hantal bi araç da istemiyorum.

Para akıl ver bana :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...