Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eve:Citadel

reampage

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
bingildak said:

eve streamer falan yok mu ya? böyle beginner friendly utube serisi falan. ne zamandır eve'e dönesim var, curve'de hayatımı kaybedeceğimi biliyorum. basics' den izlemeye başlasam böyle advanced seviyelerinde geri girsem falan.

abi hiç uğraşma noob friendly (hepsi oyle) guilde gir. ts ye gir muhabbet ede ede oradan sora sora takıl. gemi memi verirler. patlaya patlaya takıl zaten 2-3 ay train yapcan. bu 2-3 ay dediğimde tenguya binmeye kasıyorsun.

tenguya binince işte olay başlıyor. t2 modullere gemilere kasıyorsun akşamlara aksiyona gidiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

tengu falan bile deil. cok pahalı.

bir sürü firg crusier dah afilli bişi iştiyosan, tactical destroyerlar cillop pvp icin.

yeni faction warfare sistemide shane pvp imkanları sunuyo.

tavsiye ederim ben.

https://www.youtube.com/user/eveiseasy

bu kanalda 15-20 günlük karakterlerle pvp yapan bi eleman var.
onun gemileri bile pahalı bence. 10 milyonluk gemiye binip bi gemi patlatıp bi kere patlıycağına 2m lik gemiye binip bi gemi patlatıp 5 kere patla. hemde cok daha fazla sey ogrenyi insan.
Sosyal ağlarda paylaş

imom benim eski karakterim var abi, 1.5 yıl falan 2 hesapla oynamıştım oyunu. hasta gibi mine-haul yapıyordum. 18m'e yakın skill point var. sanırım 9m'i falan combata yönelik.

en son rattlesnake almıştım, onunla deadspace'de pve yapıyordum sonra bırakmıştım. o rattlesnake'ı arkadaşlar yardım etmişti empire'a geri getirmiştim. yıl 2012'nın sonu falan işte.

şimdi 15m var, rattlesnake duruyor fitiyle ama oyunu nasıl oynadığımızı bile unuttum ya resmen hahaha.

exploration falan ne olmuş lan öyle. animasyonlarda çok güzelleşmiş. demin gank yedim ölene kadar baya keyifle izledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...