Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eve:Citadel

reampage

Öne çıkan mesajlar

bbisey degistirmezki
serbest piyasa oldugu icin evede
dusen urun sayisinin azalmasi sadece onlarin fiyatini arttirir. Kazanciniz degismez yani
- incursion ve bountyler disinda butun incomelar icin gecerli bu -
ne kadar kolay ve cok bulunuosa o kadar ucuz
tersi durumda o kadar pahali
Sosyal ağlarda paylaş

O doğru : Ne kadar ender ise, fiyatı da o kadar yüksek olur.

Ama bu şu da demektir, sen para eden loot bulabilmek için 3 saat harcarken şimdi 6 saat harcayacaksın. Belkide hiç bulamayacağın o gün.Belki ertesi gün de bulamayacaksın. Loot oranı ne kadar düşürülmüş, ona bağlı. Sürekli para kaynağı kesilecek. Fiyatlar da şiştikçe, bu defa pahalılaşan fiyatlar yüzünden , bir çok kişi alamayacak. İtemi misal, aynı gün satarken, şimdi 2 gün veya 1 hafta bekleyeceksin.

Yani malın çokluğu da zarar, yokluğu da.
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Gitti güzelimi server..
Geldiğinde de bi süre launcher sorunu yaşarız kesin..

Launcher sorunu demişken ben hala yeni launchere update edemedim benimkini yapabilen varmı, nerden yapılıyor. yaklaşık 1 ay önce launcher ayarlarında update vardı ama windows 10 a geçince, ayarlarda ıpdate bölümünüde bulamıyorum artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Citadel de sinir eden camera bugu çıktı bende. Kamera ekranın ortasından kayıyor. Sağ sol oynatınca geri dönmüyor. Gemiyi ortalamıyor. Camerayı Gemime ortala deyince , eski normal haline dönüyor 2-3 gate jumptan sonra bir daha aynısı oluyor. Çok kritik anlarda, adamı sap gibin bırakıyor valla.

2 nci bug : Personal assetsten, herhangi bir yere set destination deyince. 2 destination birden seçiyor. 2 nci destinationun waypointi birincinin üstüne ekliyor.

Abow işimiz var. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok onunla alakalı değil yaw. Tactical filan seçili değil.
Sol mouse basınca gemiyi 360 derece etrafında döndürüyorsun ya, işte onu yapınca , sanki sağ ya basmışın gibi, gemi görüş açısından çıkıveriyor. Zoom yapmak ta işe yaramiyor , ancak overload üstünden sağ tık look at my ship yapmak geri getiriyor.

Clear all setting yapasım da yok. Diğer ayarlar silinecek. Değiştirmedim çünkü herhangi bir kamera ayarı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
evet tüm gemiler dockluyor. Citadelleri gemi gibi fitleyebiliyorsunuz, Heavy Fighter Drone, Electronic Warfare, Dev Silahlarla düşmanı Pos Gunnerlık yapar gibi avlayabiliyorsunuz. Undock oldugunuzda dışarda düşman varsa belirli bir menzile kadar size artılar sağlıyor. Astharus, Fortizar,Keepstar gibi 3 farklı sınıfı var. En babası Keepstar powergridi ve cpusu en çok olanı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...