Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cafede tanışmak

hitler-

Öne çıkan mesajlar

Öncellikle göz temasını sabitle biraz p.. bakışlar at eğer karşı tarafta cvp varsa zaten gidip g.. avkodo kaçtı desen bile o iş bitmiştir. Göz bakışı ownz

Tabii ateş istemekte güzel takiktir. Gawurlar üzerinde çok yararlıdır. Ama bedevi isen ne yaparsan yap boş[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aron-Caldwell, 27 Ocak 2005 05:32 tarihinde demiş ki:
peki baska bir bakıs acisi getircem olaya
a.k.a:basıma gelmiştir.
bardasınız 3 tane cok guzel abla var müzik ortam güzel ablalar daha guzel neyse arkadaslar ile oturyorduk bunlar geldiler filan kesistik bi guzel ama masadan bi allan kulu kalkıp gidemedi sonra cıkarken kufurlestik vs. durum cogul olunca ne yapak gerekli?

Bi kere sen abLan yaşındaki hatuna bakmaya utanmıyormusun :)

Ha madem ki baktın ,diğerLerinden sana ne , hep beraber mi gireceksiniz yatağa ?
Sen git hangisini gözüne kestirdiysen onu aL , devam et yoLuna.
Ha gözüne kestirdiğini aLamıyormusun , o zaman masadaki en kötü hatunu aL , diğerLeri nasıL oLsa onun peşinden geLir.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
said:
arcane
üye § 20 Ağustos 2007, Pazartesi - 17:26 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

daddy is home

% 83 başarı şansı

Aynen öyle

Ama ilk heceyi uzatacan

"DeEedyz hoom" diye

Ayrıca bunu söylerken ağzının pişmiş kelle gibi sırıtması ve iki elinin işaret parmaklarının kendini göstermesi gerekiyor

[ Mesaj 20 Ağustos 2007, Pazartesi - 17:49 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayhem
üye [şikayet et]
§ 18 Ocak 2005, Salı - 18:49 [ özel msj ]
merhaba msn yada icq kullanamıyorsunuz de verir zaten ordan kurarsın muhabbeti

Böyle böyle insanlar 30 una kadar bakir kalıyor işte .

[ Mesaj 20 Ağustos 2007, Pazartesi - 18:55 tarihinde, Xaenin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada içki ısmarlama olayınıda yaptım kantinde o da yaramıştı..ama kız arkamdaydı çay istedğini duydum abi burdan al dedim hemencecik ayak üstünde tanışmaya ortam yaratmak adına hazır cesaret bulmuşken.. yoksa karşı masaya bişi yollamışlığım yoktut henüz o çok ağır abilik gibi gelio
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...