Jump to content

Muhallebi

=o=
 • Mesaj sayısı

  3.381
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Muhallebi hakkında

 • Rütbe
  Muhallebi
 1. Muhallebi

  yeniden dönmek?

  item based bir pvp odağı olmadığı için wow ile kabul edilmiş pvp anlayışının dışındaydı ondan alışamamış olabilirsiniz diye düşünüyorum. ama topu vs umursamadan 1vs1 yapabildiğiniz anlar da oluşabiliyordu. ki warsong gulch'da da bayrak vs kovalıyordun, bunda da topu bir yere yetiştiriyorsun, sadece bayrağı üstünden atmak ve daha çok takım oyununu olayın içine katma seçeneği var. bi fark yok gibi aslında. @giovanni o fps problemi oyunun ilk dönemlerinde olan bir sıkıntıydı şimdi yoksa oynanır dicem ama geçti gitti sanırım benden D: şansını kaybettin biyover
 2. Muhallebi

  Winamp icin 1 dakikalik saygi durusu

  ciddi ciddi üzüldüm lan : (
 3. Muhallebi

  yeniden dönmek?

  Ben eski sıkıntılarını özetliyim bilmeyenler için; bir kere o fps problemi tek başına zaten bırakmak için nedendi. Bi Bounty Hunter karakter yaptım, hayatımın işsiz döneminde günde 8 saat min basıyordum, end game pvp pve derken her şeye girdik. Bir fps, iki pve için yeterince material yoktu, pvp iyiydi de open world pvp'de sıkıntılar. Şimdi hatırlayamadığım bir kaç şey daha. Ki ben "durun oğlum düzelecek" diyen, 5-6 ay tutunanlardanım. Bu başlıkta olmamın nedeni de, acab nasıldır şu an ki hali diye meraklandım ama, maximum oynamadığım karakter hikayelerini oynayıp bırakırım herhal. Para mara da vermem. edit: bir de hakkını yememe seansı; hut ball denen pvp arena'yı kimsenin sevmemesine rağmen ben hastasıyım, hala çok iyi bir fikir olduğunu düşünüyorum, o yüzden pvp falan "FPS PROBLEMI DIŞINDA" inanılmaz eğlenceliydi. Ama o space combat pvp'si dünyanın en buglı ve saçma "şey"i olacak diye tahmin ediyorum; aynı adamların elinden çıkacaksa. edit: fazla küfür ediyorsun, yavaş biraz.
 4. Muhallebi

  En Başarılı Kurmaca Evren

  Mitolojisi, biraz eksik olsa da kronolojisi, ortamı, karıları kızları ile tabii ki Lord of the Rings.
 5. Muhallebi

  Alınık Game Boy Klasik (slim)

  valla buldurursan ateşlerim onada.
 6. Tercihen slim ( bu ince olanlarına slim mi deniyordu), olmadı kalas gri klasiklerinden, yanında oyunları falan varsa da alırım. Get in touche.
 7. Şimdi şöyle ki 2 senedir wow'a dokunmuyorum. Zaten oldum olası end-game'den hazetmediğim için WotLK almamış durumdayım ve maximum karakterimin lvlı 66. İstediğim ise horde için lvlıng aktivitesi esnasında pvp ve pve için aktif low lwl oyuncu bulabileceğim bir server. Genelde serverların low lvl regionlarında 2-3 tane başı boş eleman geziniyor. Şöyle low lvl aktif oyuncusu bol olan bg ve dungeon queueuları için 8493845 saat bekletmeyen bir server arayışı içersindeyim. Derdim budur. Şu ana kadar twisting nether iyi gibi gözüktü. Fikri olan varsa - en azından istediğime yakın bir server - paylaşırsa sevinirim
 8. Muhallebi

  ahahahaha bu bu nedir bu ya ?

  barışa cock mı yau o
 9. Muhallebi

  Ekşi Sözlük Çaylak Yazar Alımı

  moderatörlerinin planı içersinde ekşi sözlüğün böyle çürümeside vardı sanıyorum ki. Yani eski nesil yazarlarda bot değil ki sürekli aynı kalite ve sıklıkla yazmaya devam etsinler. Taze kan arayışı ekşisözlük için de geçerli sonuçta, yeni yazar alımı illa ki yapılacaktı. başta teker teker alım yapılıyordu - ki bence en doğrusu buydu - sonrada moderatörler kendilerine acı çektirmek istediler ki, 10k küsür çaylağı direk yazar yaptılar. ha bu demek değil ki hepsi yazar olacak kalacak, bu başlıkta bile birçok kişi şu uçtu bu uçtu ben uçtum 1 saatte 200 kişi uçtu gibi şeyler söylüyorlar. şu anda uçurulmak için öyle çok gorelu şeyler yazmanıza gerek yok, nickinizin yanında sabirtasi ibaresi yer alıyorsa en ufak hatanızda yörüngeden çıkarsınız. aynı şey 6. nesil miğferdibi yazar alımlarında da yaşanmıştı. sözlük bozuldu falan dendi. evet o zaman da bozulmuştu ama görüldü ki tek ihtiyacı olan şey zamanmış. Yazar olabildiyseniz ne mutlu, gerçekten yazar olarak kalmak istiyorsanız biraz akıllı olmanız gerekiyor. şu aralar işleri yavaştan alın, arada bir entry girin, o entrynin herşeyine dikkat edin. moderatörlerin okumanızı istediği bütün başlıkları okuyun, - bildiğinizi söyleseniz bile - hatta bunla da yetinmeyin yazarların tavsiye ettiği entryleride okuyun. genellikle olayınız okumak olsun bu aralar. yazar olamayanlar da ekşi bozuldu gibi söylemlerine devam edebilirler tabi ki ama durum aşağı yukarı, yukarıda anlattığım gibidir. moderatörler cinnet geçirip kendilerini kesmezse de olaylar gelişecektir.
 10. Muhallebi

  Fatih Altaylı nın çıplak kadın figürlü kol düğmeleri

  bende de soyunan kadınlı kalem var. fetiş mi oldu şimdi bu. nerem fetişti. Ayrıca sağduyulu halk kovalasın seni. hem avukat, hem de o mahlukatın avukatı. hayatımdan 3 dk çalındı.
 11. Muhallebi

  hergün maintenance

  günlük gibi yazarım buraya sabah oyuna girme ümitlerim dahilinde. ULAN SINAVLARIM GELIYOR WOW VERIN.
 12. Muhallebi

  Paticik Albüm

  Şu mesajınla beni yıktın. Artık bir teorim olmadığına göre kendimi kalıplardan çıkarıp bir emo olarak ölebilirim. Saygılar. not: bence bellow haklı.
 13. Muhallebi

  Mesajlarım mı siliniyor?

  madalya limiter var patide.sori
 14. Muhallebi

  Yeni paralar görücüye çıktı

  rezzo
 15. Muhallebi

  Paticik Albüm

  uzun zamandır girmedimidi fakat bellow'un emo resim koymadığını gördüğüm için memnunum. buda emo teorimi doğrular. 13-21. Başarılar.
×
×
 • Yeni Oluştur...