Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cafede tanışmak

hitler-

Öne çıkan mesajlar

merhaba msn yada icq kullanamıyorsunuz de verir zaten ordan kurarsın muhabbeti[signature][hline]Msn:[email protected]|Icq:172734901
Mail:[email protected]|Resimleri:Mayh3m'in resim arsivi
Sözlük:Haqan (kimdir, nedir, ne değildir?)

Ne Yapar Bu İnsan?
- c+ c# Scriptler Yazar
- Grafikle ugrasir
- Web design ile ugrasir
- Radyo yayınları yapar
- Kahve icip evde tarzan gibi dolasır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayh3m, 18 Ocak 2005 18:49 tarihinde demiş ki:
merhaba msn yada icq kullanamıyorsunuz de verir zaten ordan kurarsın muhabbeti

Her gordugun hatuna merhaba msn veya icq varmı diye sorda dişlerini versinler eline 2 gün sonra.
Niye versin kız sana msn veya icq durup dururken.Cep telefonunu istemek gibi birşey artık bu.
Yanında olan kızdan neden msn istesin yanyana mı chat yapıcaklar.[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız söyle bir sey var
ilk seferden sonra isin kurdu oluosun ancak ilk seferde medeni cesaret die bir seyin kurbanı oluosun

"ya reddederse, olm olur mu öyle şey yapılır mı hic" düsüncelerinden ötürü gidemiosun
hem bunu yenmek amaclı
hem de güzel bir balangıc cümlesi lazım

bir de bir soru, siz bunları yazıosunuz da hic kendiniz yaptınız mı???[signature][hline]Emaleth, 12 Ocak 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
where is hareket, there is bereket paticiklerim.

Cthulhu_, 05 Aralık 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
12 yaşımdan beri sertleşmeye başladım hala da sertleşiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

ben sana bayan olarak yardimci oliim mi..
bence hic kasma bole seylerle.hele de tipi biraz internetle alakasiz sadece chat yapmaya gelmis bi tipse direk git tanis cunku ondan msn falan alsan zaten nette goremezsin yine cafede gorursun =) amma eer kiz biraz alternatif bi tipse ilgili gozukuosa (girdigi sitelere fln baq + tipine fln) o zmn msn isteyebilirsin ya da ilgilendigi bi konuda laf atabilirsin aa sizde mi bu siteye takilionuz fln fistan.taktik iidir benim de erkek ark.im beni bole kandirmisti =oP natürlich yani =)[signature][hline]Artık ne gündüz ne gece var bana.. Döktüm güllerimi çıkmaz sokaklara..
Sosyal ağlarda paylaş

internet cafe degil ama sadece,
asıl hedef normal cafeler
otobüsler
vesaire

hedef büyük yani:)[signature][hline]Emaleth, 12 Ocak 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
where is hareket, there is bereket paticiklerim.

Cthulhu_, 05 Aralık 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
12 yaşımdan beri sertleşmeye başladım hala da sertleşiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

git bas tokatı ya benim olcan ya kimsenin de hayır derse çek vur bizde yarın seni haberlerde görelim :D

edik : haberlere çıkınca bellowu sana borçluyum die bağırırsın artık :D[signature][hline][b]Msn : [email protected]
Sözlükte Bellow
Final Fantasy XI bölümümüz olsun
Anime Download Sitesi
Bellow Nasıl Biri ?[b]

[Bu mesaj Bellow tarafından 18 Ocak 2005 19:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş oLsun , üstüne bir bardak su iç
tanışma işini iLk göz göze geLdiğin an yapacaktın , artık gidersen ayağına seni maymun eder[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

ya hmmmm o zmn bilemem ben int.cafe sanmistim.normal cafedeyse git kardesim yanina bak!ilerde niye konusmadim diye pisman olcaini dusunuyosan mutlaka ve mutlaka git yanina konus.nolcak? paylasa nolcak yani.kendi kaybeder.hem kadinlar ozguvenli erkek sever.senin onun yanina gidip konusman super bi puan olur senin icin.bence guven kendine.[signature][hline]Artık ne gündüz ne gece var bana.. Döktüm güllerimi çıkmaz sokaklara..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...