Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cafede tanışmak

hitler-

Öne çıkan mesajlar

said:
Diablo, 21 Ocak 2005 20:05 tarihinde demiş ki:
ya cafede bakıştıgın biriyle nası ciddi düşünebilirsin.

ya hitler ciddi dusunduunu söledi
ya tmm karde$im kiz psikolojisinden anlayan(ve ayrica yaklasik 5 aydir 135 kizla 24 saat birlikte kiz yurdunda yasayan & sürekli erkek muhabbeti dinlemek zorunda kalan) birinden daha ii mantik yürütürüm diosan

*!ben susarim * !!!![signature][hline]Death bless me with you...
Won't you die tonight for Love?
Sosyal ağlarda paylaş

kişilikle bi alakası yok bence bunun.135 kızla kalmayada gerek yok bence.sonuçta kızlar(genel olarak)eğer karşısındakini avucuna alırsa bi kere erkegin işi cok zor.o yüzden diyorum ağır olmak gerekir en azından bi süre.ztn surekli aynı ortamdysan bi şekilde tanışcaksın beklemek lzm sadece.[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
undomiel, 21 Ocak 2005 20:03 tarihinde demiş ki:
$ebeklikle hicbi alakasi yok
ben ciddi bisiler dusundugum bi erkegin asla ayagina gitmem

ayıp ayıp belki adam çekingen yapıda. Bir kaç sinyal cesaretlendirici bişiler yap ki hem cins dostlarım ağırdan almasın di mi :)[signature][hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Ne kadar gereksiz bir olay :)
Sosyal ağlarda paylaş

hitLer haLa kızı ayarLayamadıysan yazıkLar oLsun sana
aLem burda destanınızı yazdı[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 21 Ocak 2005 17:17 tarihinde demiş ki:
- "pardon saatiniz varmi?" diye sor
- "yok" derse ,
- "alirizzzzzzzzz" dersin :D

ahaha bu iyi :D[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya direk gidip yanına "merhaba yanınıza oturabilir miyim" gibi bisi desen yanına otursan bile konusma baslangıcı icin yeterli. Ya da biseyler okuyosa vs hemen oradan da acabilirsin muhabbeti (eger kafede sadece milleti izlemiyosa bisiler yapıyodur). Nası olur demiyceksin, o kadarı olucak iste. Hem bunda bi sorun yok sen sadece kızla tanısmıs olucaksın cunku. Olmadı bi iki sey ısmarlarsın kıza.

Ha bu arada ekliyim bu sadece kafede kesisip de kızlar icin degil, gorup de acaba bu insanlar nası birileridir tanısmak isterdim dedigin herkes icin yapılabilir. Yani hic kafeden bu yolla kızla cıkmadım ama cok adam tanıdım ve genelde cok hos oluyo bu tip tanısmalar karsı tarafın gozunde cok daha saglam biri olarak gozukuyosun.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
i_died_for_you, 25 Ocak 2005 00:00 tarihinde demiş ki:
yaw bu herif hala tanışmadımı hatunla?

bak söölim fasla nas aşık usandırır gerçi seninki naz diil ama hatun umudu kesip gitjek vala soorada söölemedi deme:D

bence bo$una konu$uoz zaten adam takti kizi koluna coktan[signature][hline]Death bless me with you...
Won't you die tonight for Love?
Sosyal ağlarda paylaş

Selam k3nks[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

peki baska bir bakıs acisi getircem olaya
a.k.a:basıma gelmiştir.
bardasınız 3 tane cok guzel abla var müzik ortam güzel ablalar daha guzel neyse arkadaslar ile oturyorduk bunlar geldiler filan kesistik bi guzel ama masadan bi allan kulu kalkıp gidemedi sonra cıkarken kufurlestik vs. durum cogul olunca ne yapak gerekli?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...