Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

öyle de keyfi yok be abi, dün sahilde oturduk milletle tanıştık, insanlar bisiklete falan biniyor, yürüyon hava alıyon, oyunun benim açımdan sevdiğim kısmı bu oldu mesela yoksa en büyük pokemon benim olacak derdim yok. ha oyun çoğu saatlerde stabil değil, düzgün çalışmıyor o da ayrı bayık bir konu şimdilik
Sosyal ağlarda paylaş

Dün hiç tanımadığım biri ile tanıştım bende. 1 Saat dolaştık beraber saat 22-23 arası. Belki patidendir dur sorayım, Sadık buradan mısın?

Ayrıca akşamları çok zevkli oluyor ya ben direk rpg modunda takılıyorum kafamda bir map oluşturup şuraya git şunu yap tarzında questler tasarlıyorum. Keşke oyunun içinde de olsa böyle şeyler npc koyup quest yaptırtsalar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu oyunları yapan şirketleri hiç anlamıyorum ya. nasıl ux e bu kadar önem vermeden oyun yapıyorlar. hiç mi muhasebedeki ablalara verip, abla oynayıp bize feedback versene demiyorlar.

oyunda çok fazla pokemon yakalıyorsun, kabaca 90% ı çöp - transfer etmen gerekiyor (çünkü limit var) fakat toplu bir şekilde transfer etme seçeneği yok. bir transfer için 8 kere tıklaman gerekiyor.

bunu test ederken "ulan binlerce pokemon yakalıyoruz, şunları transfer etmenin kolay bir yolunu koyalım" dememiş mi yani ekipten kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

ben almıyorum artık. cidden kusacağım.

Bir de ben 12 level oldum hala 490 max level pokemon var. hala hep 50 lvl filan çıkıyorlar. evolve ettiklerim de işte 150 lerden 250lere flna oluyor.

gym lere giremiyorum o yüzden, e savaşamadığımdan can gitmiyor. can gitmeyince pot kullanamıyorum...derken çanta doldu sdfs.

Nasıl boşaltıcaz bu çantayı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...