Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 hafta eğlence bölümü kapatma isteği...

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

onerinin saçmalık dercecesini bir kenara bıraktım.
ligler oynanmasin diyen tipler bile var onun yanında ufak kalmış yine.

Fakat söyle bir sey var sen mac erteleyip programları konserleri iptal edip aslında terörun hedefine ulaşmasını sagliyorsun.
Terör insanları normal duzenden uzaklstirmis oluyor. sen böyle günlük iptaller kapatmalar yaparak ölenlere saygı gösterdiğini düşünürken aslında daha çok zarar veriyorsun.

normal akışı devam ettirmek ölen insanlara karşı bir ayıp değil bakınız sizin sayenizde hersey hala devam edebiliyor demektir bir yerde. bir günlük 5 günlük boykotlar ölen insanları geri getirmez ama teröriste " bak tüm ülkenin akışını bozduk" gazı verir

bu konuda görüşüm budur
Sosyal ağlarda paylaş

eglenceli olan seylerden bir tanesi su.
facebook'ta boyle zamanlarda haber kaynagi bolumunu super bir sekilde re-targetting muhabbetini olusturmasi. artik sistem nasil calisiyor. o an bi kere baslayan adama yigmaya basliyor video-fotograf en cok begenilen zamazingoyu. olm bi video var herkes 2 gun once icin konusmus ama video hakikaten 2014 nisanda yuklenmis. ya Allah gunah yazmasinda salaklara cok guldum. eglence burasinda iste bunun. ben buna eglenceli bakiyorum cunku bizim milletin bu olaylara boyle girismesi komik. hic kimse gercekci degil. millet kari kiz primi yapiyo.

zamaninda ben ateistim demekte fena karizmatikti. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...