Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

o herkesin ww'in içinde yakalandığı, nerf öncesi dönemden kalma ezber bir söylem. yoksa heroicleri counterlamak varken kim ona CC'sini harcasın.

sonya'nın sıkıntısı düz olması. safi tabelaya oynuyor. warrior dediğinin kontrol getirmesi lazım. haşaşin gibi sonya. haşaşin olarak baktığında da top tierdan uzak.
Sosyal ağlarda paylaş

arthas-tyrael-jo-leo-arthas-anub ; eu'da bunlar seçiliyor. korede sonya giriyor bunların arasına. stitches-diablo hiç görmedim, chen bi kaç oyun gördüm zagara karşısına aldılar hep, artık denk mi geldi yoksa yüksek sustain yüzünden mi seçildi bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen 5 warrior ile oyun kazandılar, fnatic denedi sanırım tam hatırlamıyorum. nadiren meta dışı ilginç şeyler de oluyor. fakat uzun zamandır takip ediyorum melee assassin ile oyun kazanan gördüğümü hatırlamıyorum. illidan+aba+uther/rehgar setupları olsa bile kazanamıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

cezalandırıyormuş gibi çek panpa!

silence olmuş olmamış bana ne faydası var onun. sonraki maçta zaten benle olmayacak. mevcut maçta chat abuse reportladığında zaten otomatik muteluyor. harbiden gerizekalı bunlar. hiçbir şey yapmadan faydalı bir şey yapmış gibi gözükmeye çalışıyorlar ve malesef bu hareketlere şakşakçılık yapan kalabalık bir gerizekalı güruhu da var.. intentional feederı, afkerı cezalandırmamaya devam...

yemin ediyorum "uğraşamayız, belki bir gün yaparız veya yapmayacağız" deseler en azından dürüstlükten puan veririm ya. ama raporlarınız çok işe yarıyor çünkü istastiğini tutuyoruz gibi retarded açıklamalarla geliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

adam gıbı damaj verebılmeye baslıolar ve daha ıı tanklıolar
kaynak götüm
ama oynadıgım oyunlarda tanklar sonradan ıyıce acılıo, 2-3 tankı olan takım baslarda patates takılırken 20 den sonra droll yapmaya baslıo.
arcane said:

neye dayanarak öyle oluyor?

stack muhabbeti olan şeyler daha iyi. o da warriorlara has değil. biri regen stackliyor, biri ability damage, öbürü HP mana, öbürü mana vesaire...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...