Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

ben bi kere tyrand eile girdim dakka bir "no healer gg" geldi takimdan ama eze eze almistik heh

hani healersiz kazanamazsin diye kural yok ama dezavantaj iste, kazanma sansini dusuruyor. kotu bir rehgar yerine iyi bir tyrandeyi her zaman tercih ederim takimda, wow healeri gibi rehgar oyniyor milleten geri durup chain heal atiyor, arada totem koyuyo filan
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

İki tarafta esik skilldeyse yenebiliyorsun healersiz

evet 30% şansla yenebiliyorsun ve seviye yükseldikçe düşen bir değer bu. sana bu yargıyı bu kadar rahat sundurabilen maçlarda ise 50%'ye kadar çıkabiliyor.

healer minimum x1.5 hero damage heallayabilirken karşı argümanlarınıza yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

nereye gidecek diye merak ediyorum da üst üste 9. mağlubiyetimi aldım. artık sinirden oyun silme raddesine geldim. 35 ranka falan geriledim. son maçta spamlamama rağmen artık inatla nova ve gazlowe birlikte seçildi infernal shrines'ta ve bana küfredildi...

sokarım böyle rezil communitysine de oyununa da artık...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi level 30 olunca lig maçları falan yapmak için 10 hero lazım diye yaklaşık
6x2000=12k
1 tane diablo beleş etti 7
3 tane 4000'lik = 12k
toplam 25k falan lazım di mi?
eh şuanda 21 level'da 20 k falan param var henüz hero almadım.
her hafta level 5'e getirip 500 goldlarını çoraklıyorum ama baya uğraştırıyor ve oyundan soğutuyor yahu.
hele diabloyla neler çektiğimi bi ben bilirim sdfdsg.

bazen diyorum bırak bu işleri al jaynayı veya uther'ı eğlen ama hep bu oyunlardaki para ve item biriktirme hissiyatı bokuna hero almadan oynarım ben gibi geliyo ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...