Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

embesil takımlarıyla oynamaktan baydım artık, yok mu ranked takım vs. akşamları 3-4 maç atabileceğim.

single olarak 30'dan yukarı çıkmak imkansıza yakın gibi bir şey eğer çok şanslı değilsen onu anlıyorum.

biraz önce %24 bıraktığımız coredan oyun verdik ki 4 tower falan ayaktaydı bizim. oradan maç verdik adamların embesilliğine. dört kere topluca pushlayalım dedim. rakip takım boss yaparken çağırdım falan gelmediler...

en kolay oyunlarımdan biri olacakken resmen 4 level farktan maç verdik. geri zekalı o kadar çok ki ne kadar kasarsan kas...
Sosyal ağlarda paylaş

dönmesi değil abi olay, dönmesine izin verilme şekli beni sinirlendiriyor.

4 kere söyledim, laftan sadece bir kere anlasalar ve benle 2 kişi dahi gelse oyunu alabilirdik. gelmediler. frag peşinde koştular sürekli.

oyun sonu küfrettim hepsine yaptıkları hatayı söyleye söyleye bir tanesi hariç kimsenin sesi çıkmadı. bir tanesi de haklısın vs. dedi...
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

embesil takımlarıyla oynamaktan baydım artık, yok mu ranked takım vs. akşamları 3-4 maç atabileceğim.

single olarak 30'dan yukarı çıkmak imkansıza yakın gibi bir şey eğer çok şanslı değilsen onu anlıyorum.

biraz önce %24 bıraktığımız coredan oyun verdik ki 4 tower falan ayaktaydı bizim. oradan maç verdik adamların embesilliğine. dört kere topluca pushlayalım dedim. rakip takım boss yaparken çağırdım falan gelmediler...

en kolay oyunlarımdan biri olacakken resmen 4 level farktan maç verdik. geri zekalı o kadar çok ki ne kadar kasarsan kas...

rank 6yım ben. tek başıma yaptım. yani çok nadirde olsa friend listtekilerle oynamışımdır arada bir ama genel olarak tek girdim.
yapılıyor yani ama ciddi sabır ve biraz da şans lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda her şey ortak olduğu için dota yada lol deki gibi taşıyamıyosun takımı takımda 4 kişi iyi bi kişi mal olsun kaybedıyosun.Öteki tarafdan bütün oyun boyunca çok geride olsan bile 20.dakkadan sonra iyi bi teamfightla pushlayıp kazanabiliyosunda bu bana göre oyunun eğlenceli yanı ama tabi 5 kişide iyiyse onun dışında dediğim gibi 1 kişinin kötü gelmesi çok etkılıyo.İstersen 4 kişi parti girin yanınıza gelen malsa ez lose
Sosyal ağlarda paylaş

abi late game de heroları çok iyi kullanmıştır rakip falan ne bileyim usta işi geri dönüş, zamanlamalar falan. oldu yani başıma onlarda geldi helal diyip geçtim.

ya çok basit bir şeyin yapılması gerekti galibiyet için ve bunu yapın dedikten itibaren oyun bitene kadar yaklaşık 2 dakika geçti, 2 kere team kill çektiler bize. bu süreç içinde yapılacak tek şey 3 kişinin gidip rakip core'a abanmasıydı ki ilk dediğimde rakip takımın tamamı boss'u yeni başlatmıştı. dönme sürelerine kadar en kötü %5 yapar sonra yine dalardık.

inadına laf dinlemediler ve frag peşinden koştular.
Sosyal ağlarda paylaş

%90 ından iyi oynadığım kesin. tabii ki %10 -%15 lik bir kısmı benden iyi hatta mükemmel oynuyor olabilir.

Bir kere o ranklarda çok spesifik durumlar hariç nova seçmeye meyletmiş adamdan hayır gelmiyor.

Murky de durum tam tersi mesela adam gelmişse rank 15 e falan %90 ı nasıl oynayacağını falan biliyor. Ama tabii ki %100 diyemeyiz hiç bir şekilde.

P.S. Nova alanların çoğu sıralama maçlarını yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

naazebomuydun lan
Sparkcaster said:

dün bütün oyun küfrettiğim 4 28 giden oyunu tek pushta bitirdik dgfg

adamın bırı ta oyunun basında GG NOOBS FFS yazdı daha level 8 falanız.

erken dostum sakin ol yoksa mute basıcam falan dedım.

oyunun sonunda bi rushla aldık oyunu "gerzek erken gg'em için özür dilerim genşler aro" dedi.

SENMIYDIN
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

ya ben qm de en sevdigim karakter olan tyrande ile oyniyamiyorum iste sirf takimima haksizlik olmasin diye, anca yanimda guvendigim bacir filan varsa cesaret ediyorum

degissede rahat rahat oynasak :D

işte bu ya

solo-q tyrande/tassadar/abathur giriyorlar üstüne bir ton da attitude

sonra QM ÇOK RERÖRÖ diye redditde ağlıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

tyrande/tass oyuncuları oyundaki en versatil karakterlerle bile ezber build gittikleri için onların da bu boktan durumda tuzu var. tek support olup da hala mark, sentinel, archon cart curt peşinde koşanın affı olmaz.

geçen gün bir maçta bizim takımda support yokken karşıda healer vardı. sözün bittiği yere geldik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...