Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

uzun zamandır oynamıyordumn oyunu yaklaşık 1.5-2 aydır, geri döndüm fakat feci fps droplar alıyorum böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Genelde win10 kullanıcıları win updatelerinden sonra böyle şeyler söylüyorlar. Eğer sende de win10 falan varsa bi öyle araştır istersen.

Eski sonya gibi olacak sanırım bu gelecek hero ya. Pek tank olacakmış gibi durmuyor. Tabi HPsine Cooldownlarına ve talentlerine henüz bakmadım. Bakınca netleşir.
Sosyal ağlarda paylaş

Malibu said:

S-H said:

uzun zamandır oynamıyordumn oyunu yaklaşık 1.5-2 aydır, geri döndüm fakat feci fps droplar alıyorum böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Genelde win10 kullanıcıları win updatelerinden sonra böyle şeyler söylüyorlar. Eğer sende de win10 falan varsa bi öyle araştır istersen.

hiç güncelleme yapmadım ama otomatik güncellemeleri falan var acaba onlarla mı alakalıdır bilemedim. reddit'e falan baktım ama bir sonuç yok, ticket falan mı açsam acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Ticket atmanın faydası olur mu bilmiyorum. Bu arada fps drop olduğundan eminsin değil mi? Oyunda yüksek ping olunca da fps drop gibi oluyor çünkü. Full versus AI mode da deneyebilirsin gerçekten fpa dropsa orada da olur. Pingden kaynaklıysa orada sorun yaşamazsın. Bazen bazı serverlar patlak oluyor bundan şikayet eden de çok çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Malibu said:

Ticket atmanın faydası olur mu bilmiyorum. Bu arada fps drop olduğundan eminsin değil mi? Oyunda yüksek ping olunca da fps drop gibi oluyor çünkü. Full versus AI mode da deneyebilirsin gerçekten fpa dropsa orada da olur. Pingden kaynaklıysa orada sorun yaşamazsın. Bazen bazı serverlar patlak oluyor bundan şikayet eden de çok çünkü.

eminim takip ediyorum fps'yi 170'ten 30'a 60'a düşüyor 1.5-2sn sonra düzeliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Mekanik HDD kullanırken buna benzer sorun yaşamıştım o zaman HDD den çıkmıştı. Sonra SSD li sisteme de oyunu direk c/p yaptığımda devam etmişti o zaman da oyunu komple silip yeniden DL ederek yüklemiş ve sorunu çözmüştüm. Ama 3 sene önce falandı
O zamandan bu zamana kadar Yayınlarda falan da hiç böyle bir sorunla karşılaşanı duymadım açıkcası
Bu arada Mal'Ganis ability ve talentleri için video çektim. Biraz uzun tabi herkese anlatmaya çalıştığım için ama göz atabilirsiniz isterseniz.
https://www.youtube.com/watch?v=YEKwljPSO_4
Sosyal ağlarda paylaş

silip kurmadan önce patch geldi hadi bi oyun daha deneyim dedim, fps düzeldi ama şöyle düzeldi artık maç içerisinde 3-4 kez oluyor onlar da mesela biri dragon knight captureladığında gelen global anons ile veya oyun başlarken donuyor, sesle alakalı bir şey var ama tam anlayamadım durumu.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün biraz oynadım malganisi. güzel hoş hero da kendisinde CC olduğu kadar ona karşı kullanılan CC'lere bir o kadar hassas bi hero.
atıyorum karşıda diablo anub falan tarzı cc'si olan herolar piç ediyor cast edicem diyene kadar.
bi garip sevdim mi sevmedim mi emin değilim.
ama böyle spesifik durumlarda op olabilir. doğru draft herosu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

biraz önce kael ve ming'li takıma denk geldim qm'de, adamlara pakete odaklanın olayını kavratabildiğimde köpek gibi üçer beşer almaya başladık hepsini.

buna nerf gelir gib iya sdkjdsaf

ama diablo'ya karşı sıfır harbi malganis, çöpe dönüyor.

diablo ezdim son oyunumda 2. oynayısımdı dsfklsdlgfsd herif de nubmuş demek ki

rip ears
https://clips.twitch.tv/PerfectAffluentLettuceSoBayed
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...