Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Bu soktumun oyununda halen reportlara bakılmıyormuş yine hatırladım.

1 hafta oldu döneli, yine bırakacağım. Bronze'dan yukarı çıkamıyorum embesil piçler yüzünden.

Bir tanesi biraz önce Abathur ile oynamak istedi, kimse istemedi. Bendeydi ban işte gittim Abathur'u banladım. 4 vs. 5 oynarsınız diyip gidip inop takıldı. Küfrettik o oldu bu oldu neyse gitti yine kaybettik. Atlama maçıydı yine 2 maç geriye düştüm...

Bu yavşakları defalarca şikayet ettim, 2 gün sonra yine geldiler aynı takıma düştük. Nicklerini yazıyorum kağıda artık kıyaslıyorum. BU adamı yine göreceğim eminim.

Ben geçen seferde aynı şeyi yapıyordum. Bir adamı 5 kere falan raporluyorsam, 3'ünde en az BLizzard devlerine ve firmaya bayağı ağır küfürler ediyorum. Hiçbir şey olmuyor bana da adamlara da.

Bildiğin terk etmişler oyunu, biz de mal gibi oynuyoruz işte.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

1 hafta oldu döneli, yine bırakacağım. Bronze'dan yukarı çıkamıyorum embesil piçler yüzünden.

Bir tanesi biraz önce Abathur ile oynamak istedi, kimse istemedi. Bendeydi ban işte gittim Abathur'u banladım. 4 vs. 5 oynarsınız diyip gidip inop takıldı. Küfrettik o oldu bu oldu neyse gitti yine kaybettik. Atlama maçıydı yine 2 maç geriye düştüm...

Bu yavşakları defalarca şikayet ettim, 2 gün sonra yine geldiler aynı takıma düştük. Nicklerini yazıyorum kağıda artık kıyaslıyorum. BU adamı yine göreceğim eminim.

Ben geçen seferde aynı şeyi yapıyordum. Bir adamı 5 kere falan raporluyorsam, 3'ünde en az BLizzard devlerine ve firmaya bayağı ağır küfürler ediyorum. Hiçbir şey olmuyor bana da adamlara da.

1 ay önce falan Bronze dan challange yapmıştım. Çok takmamak lazım öyle tiplere. Heryerdeler zaten
https://www.youtube.com/watch?v=BhDMh6nrsoo
Sosyal ağlarda paylaş

Dark emin ol bronze değil diamon da masterda da aynı latı var.
Hani işkembeden sallıyacağım ama bronze ile master arasında iyi oyuncu yüzdesi en fazla %30 falan artıyodur.
Ben ara ara tryhard oynar ara ara sallaya sallaya o yüzden bi yükselip bi düşerim. Eskiden olsa kafayı yiyodum da şimdi kfjfjd çekiyorum çoğunlukla.
Çok sevdiğin bi hero varsa full onu spamla abi maksat keyfini al. Değmiyo başkaşarı için amele gibi görev doldurmaya.
Çünkü onlar da öyle yapıyo. Çivi çiviyü söker 😀
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır bir de elemana diyoruz niye QM oynamıyorsun tek hero ile oynamak istiyorsan, Ranked'da daha fazla exp veriyor ondan diyor. E maçı satınca 15 dk çöp oluyor, hiçbir bok alamayacaksın neredeyse.

Ben bırakmadan önce gold 1 falandım galiba yanlış hatırlamıyorsam işte. orada da kötü tipler olurdu ama böyleleri olmazdı.

Yani bir de seçilen hero vs. değil olay. Adamlar cidden geliyorlar ve hiç oynamıyorlar. 3-4 maç öncede bir tane Sonya geldi hiç oynamadı. Bot devraldı vs... Neyse ki onda da rakip takım çok çok kötüydü aldık maçı botla. Herif oyun sonu geldi, win'i aldı gitti mesela oynamadan.

Yani belirli heroları seçsen de 3 vs 5 falan oynayınca yine seviye atlayamıyorsun.

Ben kötü de oynasınlar sıkıntı değil. Objective peşinde koşan ve oynayan adam istiyorum sadece. Yetersizlik olur vs. kaybedersin önemli değil hep kazanmak zorunda değilsin de şunları yapacaksan niye Ranked geliyorsun ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes aynı şeyi istiyo herkes de aynı şeyden şikayetçi. Kimse güzel bi galibiyetin verdiği tatmin ve kabullenişi inkar etmiyor. Ama bariz ve art niyetli yenilgiler koyuyo adama. Sorguluyosun vaktim mi boşa gitti, dünyada niye böyle insanlar var, insanoğulunun ak... falan elinde olsa adamları insanlık namına toplu infaz edesin geliyor. Daha iyi bir gaming geleceği için, çocuklarımız için fködköl

Neyse bro dediğim gibi her yer böyle. Ha bi de ek yapayım oyuncu havuzu eskiye göre gittikçe kötüleşiyo, gamsız oyuncular çoğunlukta artık. Senin benim gibi adamların çoğu bahsettiğin şeylerden ötürü kaçtı gitti.
Artık demirin tuncuna insanın piçine kaldık.
Acc'u versene biraz challange yapiim golda kadar falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

Acc'u versene biraz challange yapiim golda kadar falan :D

Lan benim içeriğim o :D :D

@Dark Sen istiyorsun ki "Takıma ne lazımsa o alınsın, Rakibin picklerine göre draft yapılsın, Herkes görevini yapsın objective üzerinden oyunlar dönsün ve boşu boşuna fight yapılmasın"
Bunları herkes istiyor fakat o seviyelerde 100 maçta belki 1 tane gelir.

Rank yükseldikçe de dramatik olarak artmıyor zaten bütün bunların olduğu maçlar Master/GM seviyesinde bile en fazla %50

Bulunduğun yerin kuralına uyman lazım mecbur.
Olay kaliteli oyun oynamak ise artık solo TL giriliyor. Ve görece daha fazla takım oyunu oynanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İlginç bi şekilde tl olayı cidden daha kaliteli.
Seviye düşük gibi görünmesine rağmen son 1 senede hl'de oynadığım oyunlardan daha çekilebilir göründü gözüme.tahminimce ben bunu oynayacam banane diyip son pickte sürpriz yapıp murky seçmesi ve tüm draft bok etmesi durumu yok. Adam first pick olmasa da istediğine direkt insta lock çakıyo, geri kalan insansa zaten toparlıyo draftı. Tabi bazen öyle başa böyle tarak durumları da oluyo :D

Ben memnunum tl den açıkcası. Akarı kokarı stresi falan yok cillop. Ranksa orda da artıyo hani maksat attığımız taşa değsin diyosan.
Sosyal ağlarda paylaş

onu hiç denemedim ya, bi ara bakayım.

bu arada silence yemişim sadfjksd

3 gündür falan bütün attığım reportlarda blizzard'a ve devlerine sövüyordum.son gün bayağı ağır küfürler ediyordum nasılsa kimsesi banlamıyorsunuz dyip.

bayağı denemek içni sövdüm adamlra, flame saldırganlığı ile değil ama işte okuyan birileri çıktı sonunda demek ki silence attılar asdf
Sosyal ağlarda paylaş

rsL guzel video (tu) acayip value. HP swap dunyanin en zevkli isi. digerinden potansiyel value olarak cok ayri bir yerde, sekil 1a. ama her basarili heroic icin X tane o Ana'nin sana sleep bastigi pozisyon oluyor.

bir de soyle bir faktor var: swarm COK IYI. fazla iyi. hic leechleyemesen, damage veremesen yine 3 saniye divine shield varmis gibi geziyorsun. yarin obur gun CD 120 saniye olana kadar nerflenecek heroic.

DarKRideR said:

onu hiç denemedim ya, bi ara bakayım.

bu arada silence yemişim sadfjksd

3 gündür falan bütün attığım reportlarda blizzard'a ve devlerine sövüyordum.son gün bayağı ağır küfürler ediyordum nasılsa kimsesi banlamıyorsunuz dyip.

bayağı denemek içni sövdüm adamlra, flame saldırganlığı ile değil ama işte okuyan birileri çıktı sonunda demek ki silence attılar asdf

tek tesellini elinden almak gibi olmasin ama kimse bir sey okumuyor. aldigin report sayisiyla automated silence.

devamli kufur edip hic banlanmayabilirsin. kufure hakarete bulasmadan elestiri yapsan da banlanabilirsin. hicbir sey yazmadan, chat kapaliyken bile banlanabilirsin. su acidan yaziyorum, elestiri bile bannable offense. appeal'a gittigin zaman hakaret etmemis olmak kabul goren bir savunma degil.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

Dark emin ol bronze değil diamon da masterda da aynı latı var.
Hani işkembeden sallıyacağım ama bronze ile master arasında iyi oyuncu yüzdesi en fazla %30 falan artıyodur.
Ben ara ara tryhard oynar ara ara sallaya sallaya o yüzden bi yükselip bi düşerim. Eskiden olsa kafayı yiyodum da şimdi kfjfjd çekiyorum çoğunlukla.
Çok sevdiğin bi hero varsa full onu spamla abi maksat keyfini al. Değmiyo başkaşarı için amele gibi görev doldurmaya.
Çünkü onlar da öyle yapıyo. Çivi çiviyü söker 😀

benim ranked oynadığım dönemde(geçen sezon değil ondan önceki) dia3-4 aralığı ve low master aralığında çok güzel rahat-sakin geçen oyunlar oluyordu. reddit'te okuduğum kadarıyla low master yine aynı sakinliğini koruyormuş. hani insanların daha üste tırmanmayı bıraktığında veya tırmanamayacağını anladığında oyun kalitesi artıyor, toksiklik düşüyor. yalan atmıyorum ben kendi oyunlarımda troll pick yapanı görmemiştim bile.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun qm oynu abi kafa rahat.
DarKRideR said:

Sosyal ağlarda paylaş

Team League oynuyorum silence açıldığından beri, harbiden seviye 10 kat daha iyiymiş.

Seviye belirleme maçları şimdilik ama 4 maç 3 galibiyet ile başladık. Buradan yürürüz, 4 maçta kavgada çıkmadı yenildiğimizde iki mala denk gelmemize rağmen.

Çomarlar bilmiyor galiba girmeyi buraya asdf
Sosyal ağlarda paylaş

TL gruplardaki oyuncularin MMR farkliliklari nedeniyle HL kalitesinde mac sunamaz. ayrica abuse'a acik bir mod:

bir hesabin kasti olarak MMR'i dibe vuruluyor. bunu gruptaki obur hesaplara seviyesinin altinda mac getirmek icin kullanabiliyorsun. mesela 5 platinum oyuncu olarak siraya girdiniz. fakat birinizin hesabi bronze MMR'a sahip.

bunlari bilerek oyna.

artisi sezon sonu odullerinde ayri odule sahip olmasi.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Team League oynuyorum silence açıldığından beri, harbiden seviye 10 kat daha iyiymiş.

Seviye belirleme maçları şimdilik ama 4 maç 3 galibiyet ile başladık. Buradan yürürüz, 4 maçta kavgada çıkmadı yenildiğimizde iki mala denk gelmemize rağmen.

6 da 5 gittim, arkadaşa gel lan birlikte oynayalım dedim, gırgır şamatadan 10 a 5 bitti. silver 5 e attı. allahım. delirmek üzereyim. 9 kere promotiondan düştüm. çıkıyorum tam promote olucam sığır ekip geliyo saç baş yolarak yeniliyoruz.

yalnız bu ranklarda en büyük olay, hata kovalayacaksın. yanlışlıkla TK atarsan eğer dümdüz yürüyüp base yıkabiliyosun, oyun o yönden çok iyi. karşı taraf seni hayvan gibi ezse bile bi hatalarında girip base bitirebiliyosun adsf.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

senin battlenet id ne zealot mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...