Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

sieging wrath buildi iyi yapan seyler su an gluttony'de ama hizli stacking su an en kritik kismi oldugundan durumsal bakmak lazim:

wrath rakibin hatasina ve azmo'nun risk almasina baktigindan ne kadar potato tier, o kadar viable. sabaha kadar aa trade ediliyorsa ez mode. komikli video vardi chen uzerinde serrated blades kasan zagarali. iste o chen'i bulursan wrath'i 5 dakikada 400'lersin. lane rotate ederken degeri dusuyor. default stacking icin sorun.

greed takim cabasi ile parladigindan ya o maca gore en iyi tercih olur ya da en kotu tercih. arasinda bir yerde olmaz.

gluttony'nin oburlerinin maksimum hizini yakalamasi zor. fakat oburlerinden daha stabil zira rotasyon esnasinda da, objective esnasinda da stacklenebiliyor.

onumuzdeki haftalarda winrate yrel egrisi cizmezse stacking degil de bonus konusacagimiz bir hale getirirler diye dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

şey gibi ama lane solo da olsan crowd fight ta kovalasan mutlak birileri %75 hp altı oluyo temiz stack geliyor ordan. crowdsa zaten tıklat tıklat q at.
gluttony ekstra 1 stack veriyor her q başı Q'nun Cooldownunu da hesaba katınca bilemedim sonuçta minionları temizleyince de +1 geliyor yani.olabilir daha çok denemem lazım net bi karşılaştırma için.

soloysan bir iki aa bi Q ile rakip %75 altına iniyo sonra istiyosa facelesin seni lanede her türlü tıklatıyosun. dakika başı rahat bi 35-40 stack çıkıyor bende.

azmo bize tıklatıyo diye karışıklıkta ona focuslanırlarsa zaten genelde bi feed veriyo karşı takım, yani en azından ben böyle gözlemledim defalarca çünkü baya şişman karşim.

tarz tercihi galiba glutony ile wrath. ben şimdilik wrathi abuseliyorum baya yiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Greetings friend,

My name is Game Master Zatrakana and I will assist you with your ticket today.

With the changes to heroes of the storm, to try and avoid the closure of accounts for toxicity, we now apply a suspension before we close an account.

With toxicity we only look at what you say in game, no matter if someone is toxic to you, this does not excuse you to act toxic back, which is why it is important to use the in game system to report and not retaliate in kind. Toxicity covers more than just abusive chat, but also counts for passive agression and negativity, so watch for this as well when you speak.

Now looking at the many reports these are some examples that stood out.
"you cant even 1v1 a valla you turbovirgin"
"8 out of 10 doctors suggest not to jackoff during fend"
"today scientists discovered a new pillar in autism, the lane pusher valeera"

There maybe some lines you disagree with as being toxic, or you may feel is because someone was toxic to you, but these lines we all find as being toxic and this is why the suspension is upheld. There are also many many more lines than listed above, but this is a good example of why you have been reported.

Please think carefully about what you say in game and if you feel you cannot communicate effectively or politely with your team, turn off in game chat (there is a message at the start of the game explaining how to do this) .

Regards

:(
Sosyal ağlarda paylaş

"8 out of 10 doctors suggest not to jackoff during fend"
şu mükemmelmiş ya ahah tam cassia levelladığım sırada bunu görmek böğürttü.

bu arada ne kadar aklamaya çalışırlarsa çalışsınlar boktan bi ceza sistemleri var.
bakın daha önceden de yazdım yine yazayım. gecen ay chatte yazmadığım halde , sıfır bak sayıyla 0 kelime yazmamama rağmen ertesi hafta konuştuğunuz dil uygun görülmedi banlandınız 14 gün dediler.
acaba dedim çok önceden olan bi muhabbet mi falan ama bu bandan önceki hafta da 14 gün ban yemiştim. sadece 1 hafta oynayıp tek kelime etmeden bir daha 14 gün yedim sonra sdfdsf

bariz bi şekilde abusive chati abuse edip otomasyondan banlanan bir sürü insan var. benzer vakaları f listimdeki bazı kişilerden de duydum.

tembeliz beceremiyoz bu da bahanemiz demeye çekiniyolar herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

machine learning ile hallettik diyebilmek icin bekliyorlar. oyun ici gozlemlemek mumkun. sistem seni tagledigi icin report tusu calismamaya basliyor. bu konuda yol almislar. tabii bu sadece onlarin yukunu azaltmak icin. oyuncuya faydasi yok.

bunun bir de appeal'i var. "elimizde kayit yok ama hakli yere banlanmissindir" diyebiliyorlar.

insan kaynagini buna harcamak disinda bir cozum yok. gerci bu hali emin olun daha iyi. yarin obur gun islevsel bir sisteme gecerlerse "niye heallamadin" dedigimiz icin banlaniriz.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda o kadar çok sakat varki
girer girmez full kendi takimimi + karsi takimi abusive chatten reportluyorum ben mesela :3
hem hepsi mute oluyor o saçma sapan pinglerini görmüyosun sakin sakin tertemiz böyle ai game gibi oluyor oyun yoksa stageV kanser direk oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Peç geldi azmoyu nazeboluktan biraz kurtarıp bufflamışlar. Ben nerf bekliyodum şimdi daha bi seçilebilir olmuş. Globe baseline dmg artmış lvl scaling düşmüş falan.
Raynora nerf barizdi ki öyle oldu lvl 1 ace %30dan 20ye çekilmiş. Rainors raidera gelen nerf çok da şey değil. Tercih etmediğim health bonus talentına da bi nerf gelmiş np.
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda scaling nedeniyle globe nerf. hatta lvl 20 talenta yapilan buff dahil daha az vuruyor. wrath ve gluttony talentlara da ufak ufak kaymislar. kayda deger nerfler degil tabii.

bugun gluttony ile iki mac attim. birinde dk14-15 gibi 400'ledim ki bu gayet iyi aslinda. birinde 11:30. iste o cok acimasiz bir mac oldu karsi takim icin sdfg.

BFG nerf rezalet. kaldir o zaman orbitali, andaval. simdi mi akliniza geliyor su...

sunu anlamamakta veya anlamamazliktan gelmekte israr ediyorlar: o hotlar oyle healladigi surece malf spamlenmeye devam edilecek. ice block kaldirarak kimseyi yildiramazsin. stukov silence'i, utilitysi sayesinde turnuva presence'i yapmadi. hayvan gibi hotluyordu. cifte standartlari gulunc. deckard'i niye healing uzerinden nerfluyorsun. aim isteyen heronun sustainini kesiyorsun. lili mi oynayalim.

said:
Ace in the Hole (Passive)
Damage reduced from 30 to 20%

bu tekrar nerflenir. lvl 1'de boyle bir sey yok. behemoth tuzak talent. onemli olan burst'de hayatta kalmak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...