Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kinguin Sponsorluk

zipzip

Öne çıkan mesajlar

Benim Youtube/Twitch yavaştan büyüyor artık. Kinguin ile sponsorluk imzaladık. 3 aydır g2a illetinden kurtulamadığım için başta konuştuğumuz şartlar değişti. CS:GO takımıyla hayvan gibi reklam yaptıkları ve başlarındaki CEO değiştiği için şartlar da değişti haliyle.

Anlaşma sonucu benim link üstünden belli bi satışa ulaşmam gerek. O da imkansız Türkiye şartlarında, o yüzden buradan ilk defa reklam yapma gereği duydum. Kinguin'den alışveriş yaparken en azından benim linkten yaparsanız bana bayağı bi yardımınız dokunacak.

Link;

http://www.kinguin.net/7en/teasy

Bu da indirim kodu;
http://i.imgur.com/u7LoURb.jpg

Nereye açacağımı bilemedim, İndirimler Başlığı burada olduğu için buraya koyuverdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolun hepiniz :D

Gangren said:

Baltalamak için değil ama, ArenaNet Kinguin'den alınan GW2: HoT kodlarının olduğu hesapları patlattı en son.

Dikkatli olmakta fayda var.

Scam muhabbeti g2a'da da olmuştu ya Far Cry 4'te. Senin benim gibi adamlar satış yaptığı için oluyor arada. O yüzden protection almadan hayatta almam bu sitelerden oyun, o da 2 lira zaten.

aente said:

hadi bakalım adaş başarılar. bu arada g2a neden illet oldu? nasıl sıkıntılar yaşadın?

Kontrat şartlarını yerine getirmediler, üstüne beni baya düdüklemişler kontratta onu farkedince iptal ettirdim ben de.3 ay beklettiler kontrat iptali için, o yüzden Kinguin'le şartları çok iyi anlaşmayı kaybettim, şimdi şartlar değişti. Ayrıca yok mu yeni aktivite geleyim oralara :D
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

aente said:

hadi bakalım adaş başarılar. bu arada g2a neden illet oldu? nasıl sıkıntılar yaşadın?

Kontrat şartlarını yerine getirmediler, üstüne beni baya düdüklemişler kontratta onu farkedince iptal ettirdim ben de.3 ay beklettiler kontrat iptali için, o yüzden Kinguin'le şartları çok iyi anlaşmayı kaybettim, şimdi şartlar değişti. Ayrıca yok mu yeni aktivite geleyim oralara :D

Firma değişikliği var, soon my friend.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...