Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Babalar...

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

HAyatta her şeyin karşılığı öyle.
Ama çok az şanssız insandan biriyim yukarıda anlattığım mevzuulardan mütevellit. Eksikliğini hep hissettim, hep de hissedeceğim.
Kendi başıma ayakta durabilmiş olmam, durmamam gerektiği gerçeğini değiştirmiyor maalesef. En azından belli bir yaşa kadar. Aile çatısında büyümüş herkes bu lükse sahip olmalı, çü,nkü yukarıda da belirttiğim gibi, çocuğun hayat gelme kararı çocuk hariç herkese bağlı anasını.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

Rotweiler said:

Selam,

İki kelâm etmişsin, eksik olma. Ancak babama tanıdığım şanslar maalesef bir ikiden öte. Düzelecek gibi değil, detaya girmediğim için dışarıdan "ok" gibi görünüyor haliyle. Sadece içimi döktüm işte ;)
Eyvallah.

Ps: Rakı teklifini Ankarda iseniz organize ederim.

Ankara'dayım hacıt ben. Ayarlayalım valla ya

haber vermeyen a beyle olsun O__
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

di said:

Rot'a icirirseniz video cekmeye baslayip Tim'i nasi bilirsin diye sorun lan bi. Tim'in amk diye baslarsa atalim forumdan. dsf

Nerden bildin nasıl başlayacağımı?
Fuck the sayfabaşı.

Tamam Laraken ayarlayıp mesaj atıyom, gelmiyom vs çekerseniz rezil ederim foruma.

Tamam olm sen de bana tarihi mekan benden sdfsf
Numan ayıp ediyon lan çağırmam mı aaa
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

Arma said:

Bende 18 imde kaybettim. Şimdi olsa adana yapmanın inceliklerini öğretirdi.

Kuyruk yagini bol koyacaksin,kebaba rengini veren toz biberdir,şişe taktiktan sonra 1-2 saat dinlendir
Onceden sisleri islat biraz daha kolay tuttursun

Tükürüyomuydu napıyodu bilmiyorum. Kim nasıl yaparsa yapsın öyle olmuyor. Bok vardı ölecek. Lan oğlum kıymetibi bilin ağzınızı yüzünüzü kırarım.
Sosyal ağlarda paylaş

baba-oğul ilişkisi en gerçek şey bence şu dünyada.
bütün umursamazlığımın içinde bir baba ile oğlu benim için hep özeldir, izlerim uzaktan, fırsat buldukça.
iyi de olsa kötü de olsa gerçektir o ilişki.
hormonlar yoktur işin içinde
froyd amca yoktur.
toplum baskısı bile yoktur.
baba ile oğul ne olmak isterlerse onu olur onu yaşarlar.
gidin babanıza sarılın yakınlardaysa.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 24 sene babamın evinde yaşadım, dükkanında çalıştım. Hala daha babamın evine evim, dükkanına dükkanım diyorum. Babamın babası o 5 yaşındayken vefat etmiş. İstanbul'a göçmüşler; 7-8 yaşında çalışmaya başlamış, çocukluğunu yaşayamamış, hiç bir şeyi olmamış. Hayata 0'dan başlamış.

Sağolsun benim 0'dan başlamamam için elinden gelen her şeyi yaptı. Bir gün olsun bir şey istediğimde "ulan eşşoğlu eşşek bizim zamanımızda bla bla" diye başlamadı. Her şeyden öte beni çok seviyor, sayıyor. Bir sıkıntım olduğunda ilk aradığım insan babamdır, onun da annemden sonra ilk dertleştiği insan benim. Gizlimiz saklımız yok. 28 yaşım bitti, hala her şeyi beraber yaparız. Arkadaşlarımla tatil yapmaktan daha çok seviyorum ailemle tatil yapmayı, ailemle dışarı çıkmayı vs.

Nazar değmesin güzel bir ailem var, babam ve annem sayesinde. Bir çok hastalık, zorluk atlattık. Bir çoğu çok ağır problemlerdi ama ailece birbirimize destek olarak her şeyin üstesinden geldik bu zamana kadar.

Bunları neden yazıyorum, çünkü 4 yıldır annemden, babamdan ve kardeşimden uzakta yaşıyorum. Onları özlemediğim, yanımda istemediğim bir anım bile olmuyor. Her fırsatta yanlarına kaçıyorum. 4 yıldır evim ayrı olmasına rağmen halen izin aldığımda nereye gittiğimi soran olursa "eve gidiyorum" diyorum ve bu yazıyı okuyunca aşağı yukarı 25 gündür görmediğim babamı çok özlediğimi ve 2-3 gündür konuşmadığımızı farkettim, içim kabardı.

Düzelme imkanı varsa umarım babanla aranız bir gün düzelir, babanın yeri insan hayatında çok farklı. Düzelme imkanı yoksa da babanın olmasını istediğin baba sen ol çocuğun olduğunda, öyle telafi et.
Sosyal ağlarda paylaş

2 hafta önce sabah Mahmut style ile uyandırdı.Öğlene doğru aynı volume de yabancı müzik açtım geldi sesini kıstırdı,ne anlıyorsun bu tür müziklerden dedi.

5 sene önce call of mu ne oynuyorum,geldi yanıma ne anlıyosun böyle şeylerden A ya basıyorsun kolu kalkıyor B ye basıyorsun bacağı kalkiyor dedi şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...