Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

dengesiz ama defans için cok daha iyi. smoke arkası sprayler için falan
biraz agresif oynayanlar için a1-s daha güzel, hem recoil az hem sessiz

ben a4 e alışmıştım ak47 sprayim bozuldu resmen ona alışınca, geçen a1 ile daha rahat vurduğumu fark ettim tekrar dönerm belki ben de

aynen ya ne zaman a4 e alissam diger silahlarda sacmalamaya basliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

birkaç maç yap, premade adanalı adıyamanlı barzolarla aynı takıma gir. türk olduğunu belirt ve sadece bir kere öl. psikolojik olarak tüketiyor adamlar. şunlar yüzünden voice enable ı numpadde "-" tuşuna aldım. tüm maç voice chatsiz dolaşıyorum. inanılmaz bir milletiz yemin ederim. ne kendimize faydamız var ne başkasıa. oyun oynarken bile en kötüsüyüz fasdasd

abi cidden türklerle oynamak ağır kanser ya. avrupalılarla oynamayan türkler dışında hayır yok.

hani bilindik competitive mapleri açıyorsun, nuke gibi, inferno gibi, overpass gibi, sürekli şikayet, şikayet, şikayet...
oyunun başından sonuna kadar "niye dust2 açmadık niye dust2 açmadık niye dust2 açmadık dust2 açsak yenerdik şimdi yenilcez ben dedim size dust2 oynayalım diye bildiğimiz map dışında oynayamayız biz"
italy, office, vertigo zaten yalan :D

chat communication zaten bok gibi. oyun başından sonuna kadar şikayet etmek dışında bir şey göremiyorsun. "niye vurmadın o adamı, niye sis attın geri çekilmedin, niye pencereye çıkmadın bak adam oradaymış meğersem, ben konuşurken ses duyamıyor olman önemli değil ben konuşurken de adamları vurabileceksin, lidersin ve roundları alıyoruz ama yine de B'yi tutamadığın için bi ton laf söyleyecem sana".
sadece info verin başka bişi değil diyorsun adam bu sefer başlıyor tüm hayat hikayesini anlatmaya :D
Sosyal ağlarda paylaş

kac taneniz su bok attiginiz turklerden daha iyi allah askina.communication demeyin hele bu forumda bunu ara ara eren yaparsa yapiyor gerisi dm oynar gibi oyun oynuyor.communication ben b gidicem, sen a gidicen degil umarim.

iyi communication ornegi : olen kisi yasayanlarin pozisyonlarina bakar ve bunlari yonlendirir. crossfire icin yonlendirir vesaire.
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

kac taneniz su bok attiginiz turklerden daha iyi allah askina.communication demeyin hele bu forumda bunu ara ara eren yaparsa yapiyor gerisi dm oynar gibi oyun oynuyor.communication ben b gidicem, sen a gidicen degil umarim.

iyi communication ornegi : olen kisi yasayanlarin pozisyonlarina bakar ve bunlari yonlendirir. crossfire icin yonlendirir vesaire.

valla lafı bana söylüyorsan ben yapıyorum. düşmanın sesini duyduğumda, olduğum bir bölgeye düşman geldiğinde, düşmanla çatışıp öldüğümde/öldürdüğümde, o sırada söylemeye çalışıyorum.

yurtdışından tipler de süper info vermiyor zaten, mesele süper info vermek değil. mikrofonu sadece kafa ziken şeylerde kullanıp sıfır infoyla oyunu bitirme mevzusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

tek başıma oynarken türklerle de çok oynadım. yok abi melek gibi milletiz biz ya rusların yanında, kanser ırk yemin ediyorum. bi ırkın hepsi mi geveze olur arkadaş? bi de büyük kısmı gerizekalı, lan rusça bilmiyorum, hala benle rusça konuşmaya çalışıyor.

suç sendedir kesin, rusça bilmediğini söyledin mi?
rusça söylicen ama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...