Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Raylen said:

oyunun sadece açık kaldığı away olduğum süre 300 saattir en az.

pfff casual

benim friend listde bir adam var, herif sene 2017de bütün gün wow oynuyor, steam ve csgo sadece operation ve turnuva zamanları idle kalıyor, 1200 hours played

yok abi benimkinin onla alakası yok :) oyun bitince yemeğe bakkala alttaba neyin gitmişliğim vardır seneler boyu. ondan oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ben 4:3 stretched şekilde oynuyorum cs'yi. hiçbir ayarı ellememe rağmen kendi kendine eski haline dönmüş bugün ve stretched hale getiremiyorum tekrar. baya normal kalıyo, kenarlarında siyah boşluklar oluyo onun yerine.

ilk kez böyle saçma bi problem yaşıyorum. sebebi ne ola ki? bilen var mı?

az önce de nvidia paneline gireyim dedim, an nvidia graphics card was not detected on your system dedi. gtx970 kullanıyorum. hakkaten de görünmüyo aygıt computer management-device manager'a girince. sanırım sorun bu.
Sosyal ağlarda paylaş

şu http://zowie.benq.com/en/product/monitor/xl/xl2411.html

desktopta bile farkediyor ama benim eskisi çoooook dandik bir şeydi, yeni bir 1ms freesync 75hz ledden falan geçmek etkiyi azaltabilir, özellikle oyunlar dışında. online fps oynamıyorsan bi kere fark minimal, belki göz daha rahat etsin diye alınabilir. ben o videodaki gibi saçma flickleri en az 5ms latencyli 60hz lcd (pre-led era) monitör ile de yapıyodum yani oynayışına bi hardcore boost katma olayı yoktur diğer yerlerde yazıldığı gibi. hltv'de sallayanlar var yok silvermış 144hz monitörle globale çıkmış 1 ayda falan asd güldürüyo onlar beni. bi de 144hz tn'lerde renk kusmuk gibi diyolar ama ICM profilsiz bile benim eskisinden daha iyi renkler, monitör üstünden de hafif ayarlar yaptım RGB oranı, Gamma vs cillop gibi oldu. Yine benim bi önceki kusmuk tier olduğu için de olabilir bu.

asıl bu benq 144hzlerin güzelliği 120Hz'ye kadar benq motionblur reduction+blur busters strobe utility+vertical total 1500 trick (brightness için) kombosuyla old school CRT etkisi yakalayabiliyosun. http://www.testufo.com/#test=crosstalk bu testte 0 blurlu oluyor resmen ekranın en üst ve en altında ufak bir bölge hariç alyenlerin burun kullarını bile görüyosun, bu şekilde 120Hz, sek 144hz'den birkaç kat daha iyi oluyor yalnız uzun kullanımda gözü baya yoruyor strobelu (en azından benimkini öldürdü birkaç gün böyle kullanınca :D) ve brightness maxlasan bile yine de fazla aydınlık olmuyor (vt1500 tricksiz zaten direkt kapkara 100 brightnessda bile) arada crt nostaljisi yapmak için kullanılabilir. ilk birkaç günden sonra düz 144hz'ye geri döndüm. gerçi benim gtx970 desktopta idle hıza dönmüyor 144 yaparsan onun için desktop mbr'siz 120hz, oyunlarda yine mbr'siz 144hz kullanıyorum. Monitörün dandikse değiştirmek istiyosan 144hz'ye geç derim. 1. SDD, 2. 144Hz monitördür herhalde şu zamanda pc kullanım konforunu değiştiren en büyük 2 parça.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...