Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

tek girdiğim için söylemiyorum.
b tarafı hala çok kötü özellikle skyfall denilen yer.
b0nventre said:

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/538512254283049659/E4AEA9FB51CEE802F40FF188C98ED31D08F8B5BF/
yer isimlerini bil yeter gerisini oyunda halledersin

sen de vericeksen güncelini ver bari.
http://csgobase.bplaced.net/wordpress/wp-content/uploads/2015/03/de_cobblestone.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Dun aikonun global hesabi zevkle patlattiktan sonra patinin cavuslari cagirdi gittik. 3. (yoksa 4 muydu lan sayamadim) acede son adami tam bitirirken bizim eleman vurdu ace olmasin deyu. Olm hem ucretsiz lojistik servisi veriyoz, gumruk beyannamesini bile ben aciom DAP term ile tiri bile ben ayarlayip oduyorum kapiniza getiriyom. Bonec gibi isinde uzman ayni yolu 3x hizli giden sofor getiriyorum. Karsiligi bu mudur
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

k1nJo said:

afedersin ama cobble bok gibi.

silver confirmed.

sadece dust2 oynayan adam ben cs go oynuyorum demesin.

delikanlı adam map seçmez, her map'te oynar.

evelallah.

sen de bu işin bokunu cikartip en cok community fun map oynuyorsun.
salak sacma maplerde shotgun buy falan yaptiriyorsun sdfsd

poolda 7 tane map var 5 tanesini iyi bilen adam (cover acilarini, smoke flash noktalarini) iyi cs oyuncusudur.

Ayrıca cobble B kötü bir site değil baya da hoş.
map ne kadar rotasyona izin veriyorsa o kadar daha guzel ve zevkli oluyor. sky fall tum cs maplerinde en iyi bölge olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Aiko said:

k1nJo said:

afedersin ama cobble bok gibi.

silver confirmed.

sadece dust2 oynayan adam ben cs go oynuyorum demesin.

delikanlı adam map seçmez, her map'te oynar.

evelallah.

sen de bu işin bokunu cikartip en cok community fun map oynuyorsun.
salak sacma maplerde shotgun buy falan yaptiriyorsun sdfsd

olm eskidendi bu. denoyla senle fln girdiğim zaman açıyodum bu mapleri yoksa çekilmiyodunuz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

Dun aikonun global hesabi zevkle patlattiktan sonra patinin cavuslari cagirdi gittik. 3. (yoksa 4 muydu lan sayamadim) acede son adami tam bitirirken bizim eleman vurdu ace olmasin deyu. Olm hem ucretsiz lojistik servisi veriyoz, gumruk beyannamesini bile ben aciom DAP term ile tiri bile ben ayarlayip oduyorum kapiniza getiriyom. Bonec gibi isinde uzman ayni yolu 3x hizli giden sofor getiriyorum. Karsiligi bu mudur

ardarda 5 maç kaybettik üstüste 3 map mirage oynadık :( sıkıntı yok 3 kere global oldum tekrar çıkarım rahat. hem supreme'de daha rahatım rütbemin hakkını vermeme gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...