Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Claiborne said:

Bone said:

dreagloth said:

Belirli kişileri çağırmaktan çok, belirli kişileri çağırmamak.

belirli tayfa dışında geleni kiklemek diyelim ona. :>

Bone bi kes ya. 5 dkya gelicem dedim oyuna, adam cagirmissin. Ben gelince kiklediler. Rahatsizsan arkadasa ayip oldu eyip cikacaktin. Ama bir sey demedin oyuna girdin, kari gibi küstün tek kelime konusmadin. Her oyun mizmizlaniyosun, milletin 1 saatlik oyun keyfini kaciriyosun. Bu insanlar yine efendiligini bozup tek kelime etmiyolar. Sonra gelip forumda agliyosun yine. Acil sifalar diliyorum sana, normal bi insana benzemiyosun pek.

mmmhm :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Silver1 leş , bi kere sonuncu bitirdim 6-7 kişi öldürebildim onda da 16-0 yendik 2 kişi efsane önüne geleni öldürdüler bana adam kalmıyodu , stratejik saklanmalı falan düşünürken artık aim mi var ne varsa allah allah diye dalıp herkesi vurdular , onun dışında komple 1. sıra hadi bilemedin 2. sırayım.

Bi de silver 1'e atamadı , çok uzun zaman sonra oyniim dedim 70 competitive win gözüküyodu geri döndüğümde düşün yani oynamıştım zamanında ama o bebe dönemlerin acısını çekiyorum sanırım.

Çok kasmasa bari, şöyle silverı falan aşsa bir , sonra zaten benimde seviyem oralarda olacağından daha ileriyi düşünmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

Bone said:

dreagloth said:

Belirli kişileri çağırmaktan çok, belirli kişileri çağırmamak.

belirli tayfa dışında geleni kiklemek diyelim ona. :>

Bone bi kes ya. 5 dkya gelicem dedim oyuna, adam cagirmissin. Ben gelince kiklediler. Rahatsizsan arkadasa ayip oldu eyip cikacaktin. Ama bir sey demedin oyuna girdin, kari gibi küstün tek kelime konusmadin. Her oyun mizmizlaniyosun, milletin 1 saatlik oyun keyfini kaciriyosun. Bu insanlar yine efendiligini bozup tek kelime etmiyolar. Sonra gelip forumda agliyosun yine. Acil sifalar diliyorum sana, normal bi insana benzemiyosun pek.
abi 2008'den beri ilk defa bone a partially hak verdireceksiniz adama lan! Adam sordu, adam çağırayım mı dedi, bizden biri de kim hatırlamıyorum sanırım Ozan, çağır dedi. Çünkü senin geleceğinden herkesin haberi yoktu galiba. Sonra adamın arkadaşı geldi pat diye kickledi sercan denen herif!!! Bone da niye kicklediniz abi dedi, sercan denen adam bana ne çağırmasaydın dedi. Ha ben orada o pozisyonda olsam, basar çıkarım oynayıp da bütün oyun karı tribi atmam ve gelip forumda ergen gibi beni çağırmıyorsunuz diye ağlamam. Bone un her zamanki drama queen halleri. Ama orada gerçekten bizim iletşim / bilgi eksikliğimizden madur oldu kicklenen arkadaş :) adalete bu kadar ihtiyacımız olduğu şu günlerde, doğruyu konuşmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...