Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

http://i.imgur.com/vSgGEaL.jpg

oh be sonunda tweakliyebildim gonlumce ama 45-50fps den oteyi pushliyamiyorum sistemimde :( shadow resolutioni 8k yapmanin frame bedeli cok agir

ugridsi forceliyamadim birde, ugrids ile oynayinca save kiriyordu skyrim o yuzden oyun ici ini refreshlemeye calistim ama cokuyor her seferinde

http://images.nvidia.com/geforce-com/international/comparisons/fallout-4/fallout-4-ugridstoload-tweak-interactive-comparison-001-ugrids-13-vs-ugrids-5.html

cok fark ediyor ya :(

neyse biu fixi cikar yakinda bununda

nexusda sahane modlar var, sprintin AP costunu azaltan sahane bir mod cikmis, %25 azaltmak bile baya ferahlatiyor, adam mis gibi opsiyon koymus 35-50-75-100 olarak, sprint konusunda sorun yasiyanalr atlasin direk :)

oyniyabilirim sonunda :D mgs5 de canim cikiyordu cheat engine ile temp fix kasmakla, bu adamalrin oyunlari bole acik olmasa yuzune bakmam sanirim. gonlumce tweakliyorum iste

Lau yaptin ama neyle yaptigini anlatsan. Sweetfx mi bu ?
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada "oyunun başında minigun ve power armor verdiler oyunu öldürdüler" diye bir durum yok çünkü:

lvl 16 oldum ve minigun ammo hala çıkmadı. toplam buldum fusion core sayısı 2 o görevdeki hariç. ne kazandıysam hepsini fusion core almaya gömsem gene 5-6 tane daha alırdım ancak ki tam bir yağmacı gibi oynuyorum.

"2 saat oynadım oyun 2/10" mantığıyla olmuyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

bu arada "oyunun başında minigun ve power armor verdiler oyunu öldürdüler" diye bir durum yok çünkü:

lvl 16 oldum ve minigun ammo hala çıkmadı. toplam buldum fusion core sayısı 2 o görevdeki hariç. ne kazandıysam hepsini fusion core almaya gömsem gene 5-6 tane daha alırdım ancak ki tam bir yağmacı gibi oynuyorum.

buldum ama doğru düzgün kullanamıyorum < saatlerce süren zorlu gameplay sonrası bulup giydiğinde yaşadığın o zafer hissi

ben rahat 7/10 veririm ama. o kadar da değil.

bir de 2 saat fln oynadım. mağaranın tekinde buldum bile bi tane.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Peki daha birinci lvldan power armorı hiç çıkarmadan melee ile AWESOME gidebiliyor musun?

yaparsın sadece stealth gameplay e engel, onun dışında faceroll takılırsın

melee dmg perkunu alman yeterli. katlanarak dmg arttırıyor.

ha bir de fistleri fln kullanamıyorsun power armor da. silah gibi silah olması gerek. baseball sopası, kılıç, board fln gibi işte
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

melee + power armor faceroll a çeviriyor ne yazık ki

power armor kullanmiyorum

bide melee giderseniz kesinlikle cannibalism alin
cok ise yariyor

onun disinda para biriktirip diamond citydeki chinese commander sword mu ne var onu kesin alin oyunun en iyi silahi olabilir

param yok falan derseniz onun disindaki bir baska iyi silah swan'dan (vault 114 girisindeki park) dusen furious power fist ama swan baya zor

death clawlardan 3 tane kesince dusen tirnaklardan da bisey yapiyormussun diye duydum ama bilemiyorum

melee ozel armor neler var, kafamdakini degistirmem lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

geçen sayfalarda ben başka bir kılıç paylaştım, ona da bir bak istersen. radiationlu falan baya havalı bir şey, spoiler içinde.

bi' de power suit'i sadece combatta koruma olarak düşünmeyin oynarken. bazı alanlarda felaket radiation var. ps radiation resisti godlike.

abi chinese 100 vuruyor ama sadfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

bende level 15'im, 3 tane buldum suana kadar. minigun ammo'su buldum biraz ben. birde ben zaten power armori kullanmiyorum bir defa kullandim sadece ilk verdiginde o kadar. ilerleyen kisimlarda fusion core sicsada oyun pek umrumda degil acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Peki daha birinci lvldan power armorı hiç çıkarmadan melee ile AWESOME gidebiliyor musun?

Başta zor gibi. Yakıtı var. Her yerden çıkmıyor. Araştırma yapmak gerek. Araştırmayı power armor içinde yapmak da büyük bir israf. Ama "yakıt hiç çıkmıyor yeaa" gibi de değil yani. Ben hiç power armorla oynamıyorum ama lvl 13 karakterin üzerinde 4-5 tane olması gerek, açıp bakmam lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

bingildak said:

geçen sayfalarda ben başka bir kılıç paylaştım, ona da bir bak istersen. radiationlu falan baya havalı bir şey, spoiler içinde.

bi' de power suit'i sadece combatta koruma olarak düşünmeyin oynarken. bazı alanlarda felaket radiation var. ps radiation resisti godlike.

abi chinese 100 vuruyor ama sadfsdf

damage level ile scale olmuyor mu? bugün alayım ikisini yanyana bakayım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...