Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2015-2016

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

yok devre arası gider olayını zaten city maçından sonra bıraktım, sene sonu diyorum artık :(

gerçi ingilizler sever istatistik yapan adamları, sene sonu da tutulur da sonra teneke bağlarlar.

diyorum abi, iddia ediyorum ve dönüşte yine konuşuruz. Aralık'tan sonra West Ham ağır düşecek. Öyle iyi başlangıç vs. geçiniz. Şu maçları kazanabileceğini kendine sorsanız, 2 ay önce o bile 1-2 tanesini kazansak yeter derdi. Taraftarın hiç istemediği konumdaydı vs. derken bir anda muazzam yerlere geldi. Orada kalamaz.

Ayrıca işte garip bir istatistik yine, full tepe takımlarını yendi. Chelsea dahil 6 galibiyet işte 5 tanesi hep şampiyonluk yarışında iddia koyan takımlardı. Bir tanesi de küme düşecek olan Newcastle ki onu yenmeyeni çarmıha geriyorlar. Onun dışında ne kadar alt sıra takımı varsa hepsine puan bıraktı.

Standart Bilic kafası işte, sadece hedefini koyduğu maçlara çalışıp gerisini koy veriyor. Bizim Eskişehir ve Balıkesir de üst üste bıraktığı puanlarla geçen yıl ki şampiyonluk umutları tamamen sönmüştü. Benzer şey orada da olacak fikstür sıklaştığında. Adamın kadro yönetimi diye bir şey yaptığı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...