Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Esrk said:

Benim bir sorum olacak, raidlerde falan diğerlerinin attığı büyü efektlerini kapatmanın bir yolu var mı? Dün raide girdim, kafam ütülendi, o kadar çok büyü var ki, warlock atıyor, mage atıyor, boss atıyor, ben atıyorum, bir ara öyle bir oldu ki kendi karakterimi kaybettim ekranda. Gözlerim ağrıdı açıkcası.

yapılacak en iyi şey options>system>graphics>particle density : low
en azından "raid ve BG" için böyle yapmanı öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Max camera distanceta geri adım atmışlar zaa

said:
However, in that same hotfix, we will also be raising the hard cap on camera zoom to a midway point between what was possible prior to 7.0, and what is possible through the in-game interface options. This increased cap will allow power users to once again be able to extend their camera distance via a console command, should they so desire.

Part4 da çıkmış bu arada okuyalım. Xpacler arası geçiş kitabı yok demiştik ama sanırım novella kafasında bu oldu geçiş hikayesi

https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/template_resource/0NP701Z5NMWT1469831831453.pdf
Sosyal ağlarda paylaş

Novella bile olmamış 33 sayfalık short story direk, ama bağlıyor en azından hikayeyi o da yeterli. Ha tomb of sargareas niye legion ın deus exi oldu onu da bi ara açıklarlarsa iyi olurdu. Gerçi lorelolken neden olmasın asd

1 yıl önce şu teaser gelmişti, ama devamını göremedik hiç, heralde hikayenin devamında izleyeceğiz bunu

https://www.youtube.com/watch?v=hmHY6hERT3s

Are you prepared though?

Sosyal ağlarda paylaş

ilk uc hikayede var bunun icinde. thx

axedice said:

Max camera distanceta geri adım atmışlar zaa

said:
However, in that same hotfix, we will also be raising the hard cap on camera zoom to a midway point between what was possible prior to 7.0, and what is possible through the in-game interface options. This increased cap will allow power users to once again be able to extend their camera distance via a console command, should they so desire.

Part4 da çıkmış bu arada okuyalım. Xpacler arası geçiş kitabı yok demiştik ama sanırım novella kafasında bu oldu geçiş hikayesi

https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/template_resource/0NP701Z5NMWT1469831831453.pdf

Sosyal ağlarda paylaş

dün dk yı 100leyim dedim, blood ne kadar boş olmuş ya. 3 tuşla oynanıyor direk.

blood plauge+heart strike+death strike bunlarla her boku yapıyosun, plauge yayılsın diye blood boil at yeter d&d boneshield falan gerek yok, çok sıkıldım =) bu akşam da biraz priest kasayım diyorum da o daha da sıkıcıdır =)
Sosyal ağlarda paylaş

Content çok zayıf kalıyor şu an. Main mitigation ı kullanmadan tank oynamış olmuyorsun. Her şey o kadar hızlı ölüyor ki gerek kalmıyor. Moblar öyle ölmediğinde paşa paşa hepsini kullanacaksın. En geniş rotasyonu olan ya birinci ya ikinci tank dk. Diğerleri daha da kötü.

Tank olayı genel olarak patatese döndü zaten mop dan beri. Monkta chi geliyor ama chi kullanan abilitysi falan yok. Saçma sapan bir hal almış iyicene. Threat olayının içini boşalttıkları yetmiyor gibi bir de resource siliyorlar tanklardan. İnsan şaşırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tank olayi kolaymi :P

dun mythic yapiyorduk, hayvan gibi active mitigation spamliyorum ilevel 722 mi ne ama en ufak hatada one shot ehueheu

ben tanklarken 7.0 kadar "haydaaaaaaa" diye oldugum bir donemini hatirlamiyorum su oyunun :P betada boyle ayni raid testlerde gorursunuz

tanklarin rotasyon iyi ama mitigationi baya dengelemek lazim, vers ile haste dengesini anca legion gear ile ugrasabilcez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...