Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Yav arkadaş yazdığımı bi okusanıza, 855 -> 880 10k verdi; 855 -> 865 50k verdi diyorum. O mantıkla 880'lik relic'in 125k falan dps arttırması gerekiyordu tek başına.

Kaldı ki ilvl artışları düşündüğünüz kadar arttırmıyor statları; ben 855'ten 865'e yükseltince slot'u silah 899 ilvl'dan 902 ilvl'a çıktı. Taş çatlasa 100 str ve çok az da dmg aralığı artışı falan ekler 3 ilvl fark.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Ya Roadhog olmuş en güçlü, adam terketti beni Overwatch'da ya. OLM GELSENE GERİ, ALO. TOP 500 OLUCAZ DİYORUM GERİ GEL DİYORUM.

wow şu an iyi oyalıyor abi ya, ow da çok kasılıyorum tryhardın sonu yok orada. wowda mythic plus diye sistem getirdiler. +1,+2 diye 20 e kadar gidiyor. yeni affixler ekleniyor, zorluk artıyor falan. böyle tryhardın dibi ama kanser etmeyen tatmin hissi var.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

hep specin ölümcül traitleri var da, ilvl her zaman traitten iyi

doğru değil.

http://www.stormearthandlava.com/wp-content/uploads/2016/11/ASC-Relic-chart-1.png

en iyi trait neredeyse 5 ilvl'a eşdeğer.

bütün dmg traitleri ilvl'ı geçemiyor tabii ama ilvl traitten "her zaman" daha iyi olamıyor ki bu caster için bi tablo. (ele shaman
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

hep specin ölümcül traitleri var da, ilvl her zaman traitten iyi

en iyi trait 8-10k civarı dps artışı veriyor normalde

50k biraz abartı :D

Valla paladinde öyle bir trait varsa (ki bana bir şeyleri atlıyoruz gibi geliyor), gerekirse 880 yerine 850 relic kullan ama her 3 relic'te o traite bonus versin.

10 relic item lvl yaklaşk 3 silah item lvl verir, o da dps'i max 5k falan arttırır. Bu da demek oluyorki trait tek başına 45k falan dps bufflamış sende. 3 trait de aynı olursa bu direk 120k üstü dps buff demek.

Yani silahın levelı 900 olacağına 885 olsun ama 3üde o traite bonus versin. Silah levelından 50k kaybedersin 120 kazanırsın. Çok büyük buff.
Sosyal ağlarda paylaş

Nighthold 17 Ocak

said:
Which brings us to the release date for Nighthold itself: We are aiming to unlock Normal and Heroic Nighthold on January 17, 2017. Raid Finder wings and Mythic difficulty will release during the weeks following, which we will share more specific details on at a later time.

http://www.mmo-champion.com/content/
Sosyal ağlarda paylaş

STM hayattan soğuttu ya ; 1 ay kadar önce bitane guilde geçmiştik arkadaşlarla şu an 7/7M 3/3HC progress neyse raidlerin neredeyse hepsine aldılar bu haftaya kadar ama son bir haftada 5 6 tane yeni trial geldi ve bu hafta iki kere benchledi sebepte basit bir fight top 3 diğerinde sonuncu çıkıyorum ve bu o kadar genel bir hale dönüştü ki adamlar ümidi kesti gibi bişey oldu çünkü dün birlikte girdiğim adamı promoteladılar ben hala trial :)

Zaten bir disc bir shadow döngü yaşıyorum bu sebepten her fighta trial errorle başlamam gerekiyor Shadow girdiysem çünkü STM açacağınız sweet spotu bulmak gerekiyor , biraz erken veya biraz geç bile dpsinizi silkebilirken bunun yanında mecburi mekanikleri hesaplamaz ve girerseniz hepten gg oluyorsunuz misal nythendrada STM açmadan stacklerinizi 0 lamanız ve öyle girmeniz gerekiyor üstüne de 2 dakika boyunca 10 un üzerine çıkmaman gerekiyor çünkü herhangi bir class MC yiyip cdları açıkken en kötü sıçıp dps kaybederken sen direk ölüyorsun dolayısıyla oyunun belki de en kolay mythic bossu bile ekstra zorlaşıyor.

Hadi planlama ve mekanik faillememe kısmını geçtim sürekli yaşadığım bir problem var ve bu benim yıllardan beri ayarladığım oynama tarzımdan kaynaklanıyor muhtemelen.Nerdeyse hep melee classlarla oynadım ve movementı mouse uzerinden yapıyorum , daha doğrusu wasd kullanırken dönüşlerim hep mouse üzerinden oluyor çünkü q ve e de hep en sık kullandığım skiller var.Normalde bu bugüne kadar hiçbir problem yaratmadığı gibi hep bana kullanışlı gelmişti.Fakat şuanda özellikle STM ilerlemiş stacklerde şöyle bir problem çıkıyor mekaniği dodgelamaya çalışıyorsun fakat GCD da kaçırmaman lazım dolayısıyla mouse üzerinden basarken dönüşler için main targetın kayboluyor , zaten baya bir panic state içindesin o an bir saniyelik bir kaçırma direk gg çünkü ve hassiktir shadow word death basıyorum niye olmuyor lan derken ölüveriosun.Spellerin neredeyse çoğu mouseover (#showtooltip
/cast [@mouseover,harm,nodead] [] SPELL)
öncelikli atıyor mouseoverda uygun taget yoksa gönderiyor tablı targeta çünkü dot ve dot refreshi optimum oynayabilmen için gereken şey bu.

Hal böyleyken benim dps te kumara dönmüş oldu ve işin kötüsü her raid ulan ben kötü oyuncu değilim diye kendimi göstermeye çalışmamın stresi bunların üstüne bindi haliyle failleme oranımda bir miktar arttı üzerimdeki baskıdan.

Gerçekten çok moral bozucu birşey , hani yıllarca az veya çok oynadım ama hiçbir zaman şu duruma düşmemiştim ağzıma sıçtın STM :) spotu da yüzde 99 kaybettik yeni guilde geçsem ki logları bir şekilde örtbas etsek :) 880 shadow um aynı progresste bir çok yere alıolar fakat yine aynı sorunla karşılacam , reroll atsam en az 1 ay kayıp belki nightholda aynı seviyede yetişirim bilemiyorum çok muallakta kaldım.

Ekstra yazarken bunları aklıma gelen bir şey var , anlayan varsa şu makro yazma işinden , mouseover değilse tab değilse focus target gönderse spelleri bu şekilde aslında spell castleyememe durumu kaybolur nasıl yaparız bilen var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

@absolut abi hayat kurtardın ya , ben bundan bihaber yaşıodum hiç sorun da olmuyordu tabi önceki charlarda , çok saol bu baya iş yapar.Bugün discordda pri kanalında yazışırkende farkettim aslında tam olarakta en çok hem sol hem sağ mouse tıklamam gerektiği ve aynı zamanda cast atmaya çalıştığımda oldu bunlar haliyle direk çözecek gibi bu sticky target.

Yine de full time backup ve 2+ targetta range dışı kalan veya götüm diğerine dönenler için (misal HC dragons) şöyle bir ekleme yaptım benim macroma , daha deneme fırsatım olmadı ama düz mantık hesabı iş yapabilir bakıcam artık.

#showtooltip
/cast [@mouseover,harm,nodead] [] [@focus,harm,nodead] SPELL

önce mouseover var mı ölü ve damage verilebilen target onu check , yoksa normal cast mantığı , yoksa focus target ama normal cast kendi durumundan ötürü focusa devam ettirmeyebilir akşam ona bakmam lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...