Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

elf breaker a dalmayacaksınız bildiğim kadarıyla optional

Stun yiyor elfbreaker withered'ları chestlerden gelen itemlarla boostlayınca çatır çatır kesiliyor. Ben hiç boost itemı yokken 34 withered'la dalıp 11 withered'la kesmiştim. Geçen gün bufflandıktan sonra 32 taneyle dalıp 28 taneyle çıktım. Ki berserker'lar, spellweaver'lar falan yoktu daha army'de.

Bu arada yanılmıyorsam bi dk spec.inin ve prot paladinin hidden skin'leri withered army trainingde 580'i geçince geliyor. O yüzden yapmak lazım sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

bingildak said:

elf breaker a dalmayacaksınız bildiğim kadarıyla optional

Stun yiyor elfbreaker withered'ları chestlerden gelen itemlarla boostlayınca çatır çatır kesiliyor. Ben hiç boost itemı yokken 34 withered'la dalıp 11 withered'la kesmiştim. Geçen gün bufflandıktan sonra 32 taneyle dalıp 28 taneyle çıktım. Ki berserker'lar, spellweaver'lar falan yoktu daha army'de.

Bu arada yanılmıyorsam bi dk spec.inin ve prot paladinin hidden skin'leri withered army trainingde 580'i geçince geliyor. O yüzden yapmak lazım sürekli.

Score ile alakasi yok, 400 kusur bisi loot maks ve millet 320 ile filan dusurmus skini

Senaryoda alicak chest kalmadi, 60 kusur withered ile bitirdim ki 23 witheredi berserke alinca dro stundan cikamadan geberdi bugun ve 1 withered oldurdum total, kesicek mob acilmadik kapi vs hicbisi kalmadi

Rng direk, sansliysan ilk runda dusuyor sanssiz isen benim gibi haftalarca qqliyorsun genede dusmuyor
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Oyunda milyon tane rng mount, item, toy vs. var bana 11 yillik wow hayatimda bunlardan hic birisi dusmedi. En buyuk lootum skadiden dusen mavi proto drake idi mk. Nasip artik hidden skinsiz, legendarysiz de gecer omur.

bu biraz da karakterin şansına bağlı sanırım ya, benim de böyle karakterlerim var hiçbişi düşmez, wod zamanı bir mage açtım, paso 90 100 rolle item aldı, maviler düştü, beklediğim 1 2 binek düştü falan. Sonra 110'a kasmadım ama duruyor öyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

At the beginning of Legion, only 1 legendary item can be equipped at a time. Over time, as the expansion progresses this cap will be increased

denmis.. baska beklemeyelim o zaman :P

class halllarin son upgradei 2.legendary takabilme olayi.
3.su patchle falan gelir heralde gelirse
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

her taraf kirmizi oldu bir anda oyunda. nedir pvp ye bir seyler mi oldu. saldirmiyor millet birbirine gene de moblara dalarken ister istemez vuruyoruz birbirimize. onceden hic yoktu allience etrafta.

patchde vardi sabahdan.

bi tane world quest yaparken olmustu bende de, normalde herkes horde, bi baktim allylar falan gelmis quest yapiyo. onlar da bayagi kalabalikti ama yetmedi sayilari. yapamadilar quest falan

bir de bazi world questlerde(2 kere murloclu bitanesinde rastladim) direkt kill players diyo alliance horde ayirmadan herkes kirmizi oluyo. acaip keyifli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...