Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Narcos (2015) - Netflix

sabonis

Öne çıkan mesajlar

reampage said:

blowda ki pablo çok iyidi ya ben pabloyu beyenmedim nedense. Onun dışında eğlenceli dizi.

Ben de aynı şeyi düşünüyordum ilk 1-2 bölüm falan da sonra farkettim ki herif muazzam oynamış. Adam gerçek bir canavar, heriften nefret etmek istiyorsun ama bir şekilde edemiyorsun, sempatik geliyo, hırslı geliyo, lan acaba gerçekten yanlış işler yapan iyi bir adam mıydı yoksa diyosun. O açıdan bakarsan herif muazzam iş çıkarmış bence.

Çok başlardaysan sana da aynısı olabilir ilerledikçe.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

reampage said:

blowda ki pablo çok iyidi ya ben pabloyu beyenmedim nedense. Onun dışında eğlenceli dizi.

Ben de aynı şeyi düşünüyordum ilk 1-2 bölüm falan da sonra farkettim ki herif muazzam oynamış. Adam gerçek bir canavar, heriften nefret etmek istiyorsun ama bir şekilde edemiyorsun, sempatik geliyo, hırslı geliyo, lan acaba gerçekten yanlış işler yapan iyi bir adam mıydı yoksa diyosun. O açıdan bakarsan herif muazzam iş çıkarmış bence.

Xaenin'e katıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

reampage said:

abi aynen helal olsun ne güzel özetlemişsin ya aynısını yazacaktım. adam o kadar net oynamış ki, oyuncu oldugunu unutuyosun. gerçekten o yaralı adamı görüyosun meclise girmesi engellenmiş, aralarına kabul edilmemiş bir adam sıfırdan gelip en büyük olmuş ama hala aralarına alınmayan bir adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Pablo Escobar'ın olayı Farc gerilla hareketinin ilerleyişini kesmekten başka bir şey değildi. Kolombiya gibi bir ülke'de yeni bir Küba olmaması gerekiyordu. Pablo Escobar gibi adamlar bunun için biçilmiş kaftandı. Lakin işte Escobar'ında içinde bir sol damar olunca işler boka sardı.

Bir çete liderinin ülkenin en başına oturmak isteyeceğini,sosyal yardımlarla halkı bağlamak isteyeceğini düşünmediler. Yani amaç narkotiklerin güçlenmesi buna bağlı yozlaşmanın ortaya çıkması ve olası müdahalelerin,devlet otoritesini artırmanın meşru hale gelmesiydi. Tıpkı bizde olduğu gibi ama Kolombiya'da işler tersine döndü. Tabii Narcos dizisinde işler Amerika tarafını her zamanki gibi iyi göstermekle başlıyor. Kolombiya'yı adeta bir eyalet gibi yönetiyorlar. Escobar'da uyuşturucu ticaretinin rayını sol örgütlere aktarmaya başlayınca Escobar'ı ortadan kaldırmak elbette farz oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Kanuni said:

7 ye basladim sezonun dizisi benim icin.. Cok iyi su ana kadar.

Kifflom brotha! 1 ile 7 arasındaki süreye baktım da çişe gitmeden izlemişsin it gibi abi sdfsf ama dizi cidden öyle.

Ahakjdsf abi ben de aynısını yaptım adam gerçekten kalkmamış başından.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...