Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Narcos (2015) - Netflix

sabonis

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Peregrin said:

amerikan pompalamasi devam ediyo mu halen ?

ona gore izlicem

haroyin işini ucuz komisyoncularla elimizde tutuyoruz çok palazlanınca kafasını kesiyoruz demedikleri için var pompalamasyon. cia falan tatlı kara para diye işletiyor işte. onlara bulaşmıyor pek. hani derin devlet sizinkilerden öyle para kazanıyor ya aynısının güney doğu yerine güney amerikalısını düşün...
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

ABD pompalaması değil tam olarak, tarihsel olaral ABD çok aktifti orada zaten. Bence downplay ediyorlar hatta.

aktif bile tam tanımlamıyor durumu. cia kokain kaçakcılığından para kazanırken desteklediği noriega sayesinde escobar krallığını ilan ediyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

inyormaynd said:

Aluriel said:

Ne coktan? Ben onu yazdigimda daha bi kac saat olmustu ekleneli

Paralı bir site kullanıyorum orada iki gündür var.

Yahu netflixe eklendi iste ben onu yazmadan bikac saat once. Ne parali sitesi sayikliyorsun. Bi bak mesaj tarihine

http://prntscr.com/cecw7j

İlla ss attıracaksınız arkadaş... Jarred facebook'ta paylaştığı gibi çektim anla da.
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

Aluriel said:

inyormaynd said:

Aluriel said:

Ne coktan? Ben onu yazdigimda daha bi kac saat olmustu ekleneli

Paralı bir site kullanıyorum orada iki gündür var.

Yahu netflixe eklendi iste ben onu yazmadan bikac saat once. Ne parali sitesi sayikliyorsun. Bi bak mesaj tarihine

http://prntscr.com/cecw7j

İlla ss attıracaksınız arkadaş... Jarred facebook'ta paylaştığı gibi çektim anla da.

neyi anlayayayım? dizi netflix dizisi, netflixte yayınlandıktan bi kaç saat sonra attım ben o mesajı cuma öğleden sonra.

netflixte yayınlanmadan daha önce torrentten çektiğini mi iddia ediyorsun nedir? bi bak benim attığım mesajın tarihine saçmalamaya devam etmeden istersen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...