Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Special Announcement

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Roqq said:

Dr. Boom'un Op olacağını hemen hemen kimse bilememişti. Reynad doğru tahminler yapmıştı. Bakalım şimdi ne der prolar.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GyoAUV9oVo0GFzBWJRzr3JZbKkK2JgWZpIanFvMMvZ4/pubhtml?gid=143526038&headers=false

Strifecro'nun tahminine bi bak :D Ben mesela Boom'un hiç etkisi olmaz diye beklemiştim. Bombs may explode yazıyo ya. Aptal saptal "fun" kart tarzı bişey sanmıştım. Bombalar patlarsa boom da ölüyo falan mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Roqq said:

Dr. Boom'un Op olacağını hemen hemen kimse bilememişti. Reynad doğru tahminler yapmıştı. Bakalım şimdi ne der prolar.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GyoAUV9oVo0GFzBWJRzr3JZbKkK2JgWZpIanFvMMvZ4/pubhtml?gid=143526038&headers=false

Strifecro'nun tahminine bi bak :D Ben mesela Boom'un hiç etkisi olmaz diye beklemiştim. Bombs may explode yazıyo ya. Aptal saptal "fun" kart tarzı bişey sanmıştım. Bombalar patlarsa boom da ölüyo falan mesela.

Trump'ın tahmini

http://res.cloudinary.com/urbandictionary/image/upload/a_exif,c_fit,h_200,w_200/v1395991705/gjn81wvxqsq6yzcwubok.png
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Nasil ya? HS cok bilmedigimden soruyorum amaher tur carddraw cok guclu degil mi? Kart oyunu sonucta. MtG'de boyle bir kart olsa her tur exile'dan atabilecegin uygun bir fiyata...

sıkıntı hearthstone bilmemen zaten :D

warlock hero power 2 damage vurup 1 kart çektiriyo normalde. bu kart damage'sız kart çekmeni sağlıyor. ama handlock için damage yemek önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

Kullanılmaz handlock'ta bir tek o kartı baz alırsak... (Yeni kartlar gelsin tamamı görelim)

En güclü druid sonra paladin ile priest gibi geldi... hero ability olarak... ama en efektifi hangisi olur bilemem

Shadow priest (shadow form'un üstüne attınmı bu kartı 4 damage vurdugunu varsayıyorum) ve mikrop gibi cogalan kanser edici paladin görebiliriz o kart ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

Bolvar girebilir mi acaba metaya bu kartla. Gerçi 6 mana epey yüksek.

Bolvarın sıkıntısı elde tutma olayı elde ölü kart olarak güçleniyor kötü bir mekanik. Frost giant tarzı yapılıp ona göre ayarlanırsa kullanışlı olabilir. Bende iki tane var 3200 dust gelir paladin hiç oynamıyorum :p Eski kartları elleyeceklerini sanmıyorum ama bayadır kart değişmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

GERGE said:

Nasil ya? HS cok bilmedigimden soruyorum amaher tur carddraw cok guclu degil mi? Kart oyunu sonucta. MtG'de boyle bir kart olsa her tur exile'dan atabilecegin uygun bir fiyata...

sıkıntı hearthstone bilmemen zaten :D

warlock hero power 2 damage vurup 1 kart çektiriyo normalde. bu kart damage'sız kart çekmeni sağlıyor. ama handlock için damage yemek önemli.

30 karttan 2 tanesi için damage yemek önemli ?

gerçekten çok önemliymiş damage yemek handlock için, ya da elinde fazla kart oldukça güçlenen 4 kart için mi kart çekmek önemli ? sen neden tap yaptığını yanlış anlamış olma ?
molten yerine frost gelir gayette olur.

gereksiz tap damage reduce etmek için koydugun fazladan heal yerine adam gibi kart alırsın ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

damage yemek gayet önemli. molten giant'ın sağladığı tempo swing'in boyutundan haberiniz yok galiba. şaka mısınız :D

skimsonik frost giant'ı inicem diye 10 kere taplemen lazım. bir de damage yemeden tap'lemek için kıçı kırık legendary koyucan falan. bi de healbot çıkarıcan yani? yok babasını...

zaten sen o kartı inene kadar yiceğin damage'ı yicen. ha bi de sylvannas falan inmek varken onun yerine 6/3 kıçı kırık Justicar'ı inip "sonraki tur damage yemeden tap'licem yupppppiiiiiiii" diye düşünmek priceless.

ya yeterince handlock ile karşılaşmamışsınız, ya hiç oynamamışsınız decki, ya da yeterince izlememişsiniz streamer'lardan. bu üçünden birini yapmış olsanız, molten giant'ın deck için ne derece saçma boyutta önemli olduğunu sorgulamazdınız.

Örneğin Justicar ilk 15 kart içinde değilse, molten yerine frost giant koymanın en ufak bir avantajı yok öyle diyeyim. Başka kartlarla desteklenirse bi ihtimal farklı bir handlock doğabilir. Ama şu anda sadece frost giant ve justicar ile yeni bir handlock yaratılamaz bence.

ha bu arada 1 tane sıkıştırılabilir bir ihtimal frost giant böylece turn 14'te falan 2-3 manaya falan oynanabilir. 2 tane koymanın mantığı yok ama bence. tabii ne çıkarmak lazım orası muamma. zaten 4 tane 8/8'i var deckin. 5. 8/8'e ihtiyacı var mı? onun yerine 7 manaya boom oynar, 8 manaya ragnaros oynar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...