Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Special Announcement

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Roqq said:

Streami izliyorsundur umarım. Rng olur ona bir şey demiyorum. Ama aşırı derecede sinir bozucu olmaz. İzlerken tiksindim.

ben cok keyif aldım.
daha 3-5 tane kart açıklanmasına rağmen oyunda köklü değişiklik var 130 tane kart ile neler olur bilemeyiz cidden.

random spell veren kart cok güzel olmus, ucuz nefarian resmen
hunterın lock'n load imba duruyor.

mage'e gelen class minion harika.

meta'nın tamamen hero power üzerinden dönecek olması yine rush hunter'a yarayacak ama handlock ve control warrior baya baya değişir, onların class kartları da görmek gerek tabi.

ama dünden daha keyifli bir HS bizi bekliyor onu biliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

hero powera yuklenmisler.

H A D İ B E !

fsadsd yalnız şimdilik çıkan kartlar halihazırdaki sisteme göre gene mid/late game'i destekliyor yani gene yalan. Sonra hero powerlarda ki unbalanced durum daha ön plana çıkıcak. Hani adamlar designer olarak tartmıştır da, şuana kadar açıklananlar hiç sağlam ayaklara basmıyor... (my2cent)
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

2200 goldum var. ben hazirim

2200 nereye yetiyor ya :D 22 pack demek. zaten 110 kart çıkacak. bu kartların bir sürüsü aynı olacak. temiz 70 kart falan eksiğin olur.

ben indirimi düzgün yaparlarsa 50 pack almayı düşünüyorum açıkçası. 30 pack falan da gold ile. temiz iş.

şöyle 4 ayda bir falan 130 tl gömebilirim oyuna. zaten neredeyse başka oyun oynamıyoruz anasını satiim :D
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Roqq said:

Streami izliyorsundur umarım. Rng olur ona bir şey demiyorum. Ama aşırı derecede sinir bozucu olmaz. İzlerken tiksindim.

ben cok keyif aldım.
daha 3-5 tane kart açıklanmasına rağmen oyunda köklü değişiklik var 130 tane kart ile neler olur bilemeyiz cidden.

meta'nın tamamen hero power üzerinden dönecek olması yine rush hunter'a yarayacak ama handlock ve control warrior baya baya değişir, onların class kartları da görmek gerek tabi.

ben beğenmedim o kartı ya. 4/5 +draw kart dese ondan güzel olurmuş ve Azure Drake varken bunu niye koyayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

applev0dka said:

Roqq said:

ben cok keyif aldım.

ben beğenmedim o kartı ya. 4/5 +draw kart dese ondan güzel olurmuş ve Azure Drake varken bunu niye koyayım.

kartın azure drake ile ne alakası var ki abi ?

biri spell power, diğeri sana random spell veriyor tüm hero havuzundan
hani çektiğin bir execute hayatını kurtarabilir, 1-2 manaya oyunun akışına deli gibi etki edecek speller çekebilirsin, ha pyro gelir kullancak sansın da olmayabilir. ama güzel duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İkisininde cost'u aynı . Biri sana kendi deck'inden yani meta'na uygun kart cektiriyor diğeri random bir spell veriyor. + Azure spellpower veriyor o da bonusu :) ama öbür kartta 4/5 (5 önemli bir rakam survive için)

Ben kendi deck'imden kart cekmeyi random ne cıkacagı belirsiz bir karta tercih ederim... Unstable portal gibi cost'ta indirim saglasa eyvallah ( unstable portal seni bir kaç turn ileri atıyor doğru kartı cekersen) ama ne cıkacagı belirsiz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...