Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uber Turkiye

Mithat

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
ya app'i daha yeni yükledim daha da hiç kullanmadım. sürekli, 2-3 günde bir +44'lü numaralardan "your uber code is xxxx" veya "uber code: xxxx" diye mesaj gelip duruyor. geldi mi de 10 tane üst üste geliyor yani.

böle bişi başına gelen var mı? haxxor'lar telefon numarasıyla login olmaya çalıştığı için mi böyle bişi geliyo, noluyo?
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

havalimanı saldırısından sonra 2x 3x fiyat isteyen vatan millet sevdalısı <3 taksici esnafının götleri tutuşur. übere binenleri fötöcü, vatan hağyini falan ilan ederler. sopalarla kovalarlar araçları sıkıştırırlar falan.

ulan 18 ay önceki bu kadar sığ bir yorum bile %100 tutuyor canına yandımın ülkesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
İstanbul’daki UBER sürücülerinin kayıtlı olduğu Ulaşım ve Turizm Hizmetleri Derneği Başkanı Ersin Kula, yeni düzenlemeyi eleştirdi. Ersin Kula yaptığı açıklamada “D2 belgesiyle ilgili yapılan değişikliğin bizi kapsamadığını düşünüyoruz. Bu değişiklik daha çok şehirlerarası taşımacılık yapan turizm firmalarını etkiler. Ancak henüz uygulamasını görmediğimiz için tedirginiz. İstanbul’da mevcut bir plaka çetesi var. Bunlar günlerce araç şoförlerimizi darp etti. Devlet de bu çeteye teslim olmamalıdır. Bu değişikliğe isyan ediyoruz. Biz de düzenlemenin iptali için başvuruda bulunacağız. Ayrıca biz şehir içinde D2 belgesinden daha çok İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği turizm izin belgesini kullanıyoruz. Polisler, UBER şoförlerini çevirdiklerinde bu belgelere bakmadan ceza veriyor. Ancak mahkemede bu cezalar iptal ediliyor. Yeni düzenleme ile nelerin değişeceğini göreceğiz” dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbul'da yılın ilk 5 ayında 6295 Uber sürücüsüne 18 milyon 922 bin lira, UBER'le yolculuk yapanlara da 2 milyon 165 bin lira ceza kesildi. 2018 yılının ilk 5 ayında kesilen ceza, 2016 ve 2017 yılında UBER'e verilen cezaların toplamını geçti.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201805301033655919-istanbul-uber-ceza/

benim devletim işini bilir :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...