Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

o degil de;
fabiano, alves, kadlec, kjaer, ba, meireles, diego, stoch, sow, fernandao, emenike, holmen, krasic, nani.. 14 etti.

krasic'i gonderemiyoz fsds, emenike, holmen gider. defansa bir kisi daha alinirsa kadlec veya alves gider. ortasahaya iki kisi daha alinirsa meireles gider. rvp alinirsa sow gider.

4-4-2 deniyormus hoca, asil diego gitmeli o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi büyük konuşmayalım ama RVP'nin Türkiye'ye geleceğini hiç sanmıyorum ya, 3-4 gün önce de sanırım yazmıştım gelirse sadece GS'ye gelir o da ŞL istikrarı ve yine direkt katılacak olmalarından dolayı falan diye.

Para desen daha iyisini istediği her ülkede bulur. Turnuva istikrarı desen şuan TR de sadece GS de var. BJK'ye falan gelip proje takımının abisi falan mı olacak...

Belki para için Fener falan olur bilemiyorum da cidden adamın şu ölü hali bile TR'ye düşmek için fazla isimli ve iyi olabilir. Buraya gelirse zaten ortalığı yok eder her haliyle orası da çok ayrı konuda.

Üç büyüklerin hepsi menejeri ile görüşmüşler bu arada yani görüşülmedi vs. de değil. Beklemekte hak var tabii ama bilmiyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah bizim tanıdıkta Maicon ile Fabiano demişti hatta buraya da yazmıştım. Maicon yerine Ba'yı almaları kötü olmuş ama bir arkadaş güzel demiş. Bekir'den daha mı kötü olacak diye.

Yabancı kontenjanı yokken sırf yerliler çalışsın, gaza gelsin, hırs yapsın forma için vs. durumlarından bile bu tip transferler yapılabilir. Kiralık, Fener'e zerre zararı yok + zamanında Porto'nun potansiyel görüp aldığı adam haline dönüşürse opsiyonda Fener'de. Tutmadı mı da salarsın gider. Opare işte oynadı güzel işler yaptı ama totalde alınacak adam değildi almıyoruz. Hiçbir zararı yok.

Fabiano iyi kaleci ama, iş yapar. Kalede forma savaşı bile başlatacak olması Fener'in işine gelir ki Volkan'ın önünde olur zaten her şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...