Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Memphis Depay o, kanat oyuncusu :D

Manu da Van Persie geldiğinden beri verim alamıyorlar ki, yani hayal edileni alamıyorlar diyelim. RVP için üst sınıf takım olayı bitti. Arsenal'den ayrıldığından beri yokları oynuyor. Beddua yemiş gibi.

Bizim ligde estirecek yine, 12-13 golü gözü kapalı bulur eğer doğru sistem, doğru düzene yerleştirilirse ki bu ölü haliyle bile Manu da 60 maçta 29 golü var. Yarı yarıya maç/gol yüzdesi var ki zaten kaliteli ayağın göstergesi bu resmen ne olursa olsun.

Manu yerine birini mutlaka alır ama büyük bir yıldız sanmıyorum. Rooney tekrar en ileri çizgiye geçer. Zagreb'e kiraladıkları bir bebe vardı onla yedeklerler gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye liginde RVP'ye bok atmak cidden komik duruyor ya.Fenerbahçe'den bahsediyorsunuz.Şimdiki forvetlerinden kumaş olarak 3-4 gömlek üstün bir adamdan bahsediyoruz.Sakatlık olmasın zaten 20-25 gol aralığı her türlü var adamın.Parası ayrı konu da abi gelsin böyle adamlar.Zaten kombine de alıcam RVP kaymak fln değil direk pastanın kendisi olur.Bu sene değil asıl olay gelecek yıl bence.Sonuçta bu adamlar 1 yıllık gelmiyor.Neden bir PSG,Monaco,Porto hatta Shaktar olunmasın.Yabancı sınırının kalkması sonrası Avrupada da başarı gelirse artık bir daha eski sisteme dönülmez bence.Gerçi finansal bazda para birimimiz adamların 1/3 ü kadar olduğundan süreklilik sağlanamaz ama şöyle güzel futbol izleyelim yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Turkiye bu boktan insaniyla, boktan ligi ve yoneticileriyle anca katardan bir ust seviye olmaya mahkum.

Teoride 30 yasindaki adama bu para verilmz, sen turkiye oldugun icin verip getirmeye calisiyosun. Ona ragmen adam karim cocugum neden savas ortaminda buyusun isidin yaninda diyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Sen simdi feneri portoyla mi kiyasladin?

1m e aldigi adami 3 yil sonra 38m e satan?

Ben süreklilik,başarı bazında kıyasladım.Bu adamları alırsan ancak Porto,Shaktar bazında başarılı olursun.RVP'yi alıp kar etmekten bahsetmedim.Sadece Porto da demedim.Nasıl ordan böyle bir sonuç çıkardın anlamadım.Porto'yu o şekilde kıyaslamak istesem Gençlerbirliği ile kıyaslardım...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...