Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steam scam

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

screen view tarzı bir prog ile işlemleri sub'ın pc'den yapıyor gibi gösterebilir mi?

node.js ile Trade bot yazılıyor otomatik tüm işlerini yapıyor yani karşı tarafa yollayıp sadece açmasını sağlaman yetiyor.

Gerisini programladığın gibi yapıyor hatta buna remote control bile yazmış olabilir adam ITEM id lerini yazıp bunları bunları satışa çıkar bunları satın al diyebiliyorsunu yada bunları trade yap diyebilirsiniz.

Ama steam logout olmadanda yapabiliyor bunu... Logout olduğuna göre çok daha amator şekilde steam hesabını şifresini almış ve kendi bilgisayarında yaptırmış işlemleri IP Lokasyon olarak değişmediği sürece sorun olmuyor trade veya marketi aksatmıyor. Yani yine TR IP ile girebilir trade de satış ta yapabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

csgo'dan arkadaşı olan eleman da haxorlanmış ve o account kullanılarak başkalarına ulaşılmış bence. o eleman haxorcu diil gibin geldi bana.

this.

plot twist

hatta scammer suBzer0'nun kendisi. steam inventory'lerimizin boşalması için linke tıklamamız yeterliydi ve hepimiz tıkladık. well played.

Sosyal ağlarda paylaş

belki programin sucu yoktur da bug exploit vs bulmuslardir oradan yardiriyorlardir. bilmediginiz adamlarin serverina girmeyin iste.

gecen de cs go da karsi takimda nicki teamspeak 197.56.1.125:2155 gibi nicki olan bir adam vardi. bizim salak ben bunlarin ts sine girecem ne konusuyolar duyarim dedi uyardim sakin girme diye 3. round gg oldu adamin ipsini alip ddosla patlattilar dsfsd 4v5 oynadik butun oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

belki programin sucu yoktur da bug exploit vs bulmuslardir oradan yardiriyorlardir. bilmediginiz adamlarin serverina girmeyin iste.

gecen de cs go da karsi takimda nicki teamspeak 197.56.1.125:2155 gibi nicki olan bir adam vardi. bizim salak ben bunlarin ts sine girecem ne konusuyolar duyarim dedi uyardim sakin girme diye 3. round gg oldu adamin ipsini alip ddosla patlattilar dsfsd 4v5 oynadik butun oyunu.

ohahah mükemmel bait lan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...