Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steam scam

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

abiler geçen gün bir scam yedimki sormayın gitsin.. cs go da devamlı maç attığımız 3k oyun süresi olan bir herif bana yazdı steamden ; dediki maça gelirmisin? hep olan muhabbet bu gelirim dedim. sonra bana dediki gosu talker programını kullanıyoruz , ip si şu , kanal şu , password şu . dedim yükleyip geliyorum. gosu talker yazdım google'a (linkde yollamıyor puşt) www.gosu-talker.com girdim siteye nasıl güzel yapmışlar bildiğin voice com. programı. indirdim programı exe'yi bir çalıştırdım cart ; steam bağlantı koptu filan , lan ben ne oldu demeye gitti bıçak filan.

şöyle yapmış bi de mal herif ; benim bıçağı , awp yi filan ucuza satışa koymuş onları satmış hemen , sonra benim hesaptan kendi dual-baretta koymuş satışa 300 tl ye onu satın almış. ben halledene kadar yapmış bunları , bi de öyle bişi yüklemişimki steam'in internet sitesi filan da açılmıyor yapamıyorum bişey kitlendim kaldım , arkadaşı arayıp olayı halletmeye gitti herşey.

ticket filan attım steame ama bakalım sonuç yok 2 gündür. dikkat edin diye yazmak istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence üstüne adama kredi kartı şifreni falan yolla, bu kadar çabadan sonra haketmiş.

Tabii o da adamın kendi hesabı olmayabilir, önce senin oyun oynadığın adamın hesabını sömürmüştür sonra acc sahibi hesabı geri alana kadar onun listesinden "3000 saati var güvenilir adamdır" diye gözüne seni ve başkalarını kestirip onları sömürmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

evet onu sonradan bende farkettim :) ama bunu kendi steam accountundan yapması , yani kendinden 50 kuruşluk itemi satışa koyup , benim accounttan alması biraz mallık.

Onu da aslinda "acc hacklenmedi"yi kanitlamak icin yapmis. Sadece senden urun gonderseydi muhtemelen hack oldugu anlasilacakti
Sosyal ağlarda paylaş

Bu da mantıklı tabi , sonrada onun hesabından kendine satış filan yapması lazım. Ya zaten böyle prof. site filan yaptıklarına göre baya sağlam bi çeteye düştük. benim para ordan oraya - ordan oraya gitmiştir :) steam inde bununla uğraşacağını sanmıyorum. WoW da ne güzel hemen geri veriyorlar itemları :(
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

suBzer0 said:

evet onu sonradan bende farkettim :) ama bunu kendi steam accountundan yapması , yani kendinden 50 kuruşluk itemi satışa koyup , benim accounttan alması biraz mallık.

Onu da aslinda "acc hacklenmedi"yi kanitlamak icin yapmis. Sadece senden urun gonderseydi muhtemelen hack oldugu anlasilacakti

evette abi 50 kuruşluk itemi 300 tl ye alınca da anlaşılmaz mı?
Sosyal ağlarda paylaş

zaten host dosyasına bişeyler yazmış onu filan bulduk sonrada.. büyük ihtimal benim bilgisayara bağlandı ve benim steamden yaptı işlemi.. birde steam login ekranını filan değiştirdi , yani ekran geliyor ama başka türlü bişey. zaten masa üstündeki kısayol simgesi pxel pixel olmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...