Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.3.0

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Yapacağın builde göre paragon stat önceliğin de değişiyor genelde.

İnternette araştır istersen 2.3te ne oldu bilmiyorum ama sezon 3 için whirlwind build yapıyorlardı.

işte viable buildler neler falan öyle göz gezdirebileceğim bir guide gibi bişey bakıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

abiler selamlar, ben 1.5-2 yıldır hiç oynamıyordum diablo, şimdi ek paketi alıp başladım tekrar fakat oyun epey değişmiş. sıfırdan her şeyi anlatmak çok uzun sürer fakat barbarian için hangi itemler değerli, hangi statlar iş yapar falan bana güzel bir guide veya kısa bir açıklama yaparsanız süper olur.

eski barbarı buradan bir arkadaş ile buildlemiştik süper olmuştu, şimdi öylesine act1 girdim, benim wristte 80str varken yerden 300str veren falan itemler düşmeye başladı. statlarda önemli bir artış oldu herhalde işte bi elimden tutsanız, yol yordam gösterseniz..

http://www.youtube.com/watch?v=6lvxmspftVo

şunla başla işte
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

hakkaten belese legen su is, dusmuyo diye sikayet etmeye gerek yok artik.

250 tane deaths breath harcadım dün :p o kadar rift yaptım düşünün yani ehau. Çıkmadı furnace :D

Beklediğim 1 set itemı çıktı nihayet çok mutlu oldum. Yığında blood shard dan rolands helm çıktı sonra çıka çıka bir daha aynı helm çıktı küfürü bastım.

Cidden şansız olanı sinir hastası yapar oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

ben blood shard'ları stack leyip 500-600'e sonra hangi set parçasını istiyorsam onu düşene kadar spam'ledim ve o şekilde seti full'ledim.

amulet'i hellfire ( keywarden ) garanti soketli alıyorsunuz,

deaths breath'leri de item stat degiştirmek için mystic'te de kullanıyorsunuz, dikkatli harcayın derim :)

ileri seviye torment'lerde 2 şer adet düşüyor iyi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

grift değilde rift yapınca death breath sorun olmuyor. Yığınla goblin çıkıyor onlar 8-10 tane stack halinde düşürebiliyor.

Bende bloodshardları basıyorum çıkmıyor işte, Johanna shield alayım dedim her türlüsü çıktı o çıkmadı.

Dünde tamam bare seti tamamlayayım dedim bu seferde değişik setten 2 tane aynı helm çıktı. Kafamıza bir mum takamadık :p
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

aquila said:

hakkaten belese legen su is, dusmuyo diye sikayet etmeye gerek yok artik.

250 tane deaths breath harcadım dün :p o kadar rift yaptım düşünün yani ehau. Çıkmadı furnace :D

sarı mace i aldım, 50şer resource u koydum bastım ilk seferde çıktı furnace. hadi ben şanslıyım da sen çok şanssızsın, silah sayısı o kadar fazla değil furnace çıkarmak kolay rare mace i upgrade ederek
Sosyal ağlarda paylaş

Silahım yok, barbar halimle kocaman atskeleng kullanıyorum. E atske de yargı tokmağı kadar vuramıyor tabi =( Üstüne güçlükol paraçollarım olmadığı için kollarım da yeterince güçlü değil :(

Bide lvl25te kalmak ne ya ezik hahahaha. Resmen ezikleyip yetemediği için ben sevmiyoraaam oynayamıyoraaaammmm ayağı atmaya çalışmış. Yer miyiz la biz 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...