Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Arkadaşlar saçmalamayın

Bran tabii ki three eyed ravenla aynı kişi değil, o adam bryden rivers. You must be me derken görevi ve bayrağı devralmaktan bahsediyor.

Time travel diye bi mevzu da yok, circular reference var sadece. İlerde kurtların duvarın güneyine gelmesi vb. mevzuları da bran a bağlayabilirler.

geçmişteki olaylara gidip çevresiyle etkileşime girebiliyorsa zaman yolcuğundan ne farkı var? ilk visionunda kimse göremiyordu-duyamıyordu brani, sonra babası duydu, bir sonrakinde adam kolundan tuttu lol. iki bölüm sonra bakarız meğer duvarı inşa eden bizim branmiş.

Sosyal ağlarda paylaş

s06e05

hüngür hüngür ağladım lan son sahnede.tahmin ediyodum hodorun hodorlamasının sebebinin buna benzer bişey çıkıcağınıda hem summer hem hodor aynı bölümde gidince iyice içime oturdu.

time travel ve paradokstan çok old gods bran'e bağlanıcak muhtemelen.yani bran old god(s)olucak weirwoodlara warglayıp.three-eyed crow brynden rivers(targaryen piji).bran'ın yaşlılığı değil.

time traveli hikayenin ana teması olucak şekilde kullanacağını hiç sanmıyorum grrm'nin.

buarada hodor wight olarak gelince mına koyucak ortalığın muhtemelen.

Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

axedice said:

Arkadaşlar saçmalamayın

Bran tabii ki three eyed ravenla aynı kişi değil, o adam bryden rivers. You must be me derken görevi ve bayrağı devralmaktan bahsediyor.

Time travel diye bi mevzu da yok, circular reference var sadece. İlerde kurtların duvarın güneyine gelmesi vb. mevzuları da bran a bağlayabilirler.

geçmişteki olaylara gidip çevresiyle etkileşime girebiliyorsa zaman yolcuğundan ne farkı var? ilk visionunda kimse göremiyordu-duyamıyordu brani, sonra babası duydu, bir sonrakinde adam kolundan tuttu lol. iki bölüm sonra bakarız meğer duvarı inşa eden bizim branmiş.

kitapları okuyarak mı yazdın üstteki mesajı ama enteresan bi durum var

duvarı yapanın adı da bran, bran the builder hatta yanlış hatırlamıyosam.

Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

s06e05 izlemeyen acmasin

Ben tam olarak anlamadim, bran gecmisteki hodor'a gelcekte brani iskeletlerden kacirip kapiyi tutmasini mi sartladi?

Gerçek Hodor'u warglasa wargladığı Hodor öleceği için kendi de ölürdü onda kalsaydı, o da the next best thing olarak visiondan visiondaki Hodor'u warg'layarak gelecekte unutmaması ve mutlaka yapması için "Hold the door!" mesajını beynine kazıdı. Mesajı çok yoğun gönderince de transistörler yandı işte gencin. Ama delikanlı olduğu için hayatını kaybedeceğini ve sonunun ne olacağını bildiği halde hiç geri adım atmadan gitti oraya kadar yıllarca.

Sosyal ağlarda paylaş

Suratımda ifade değişmeden izledim son dakikaları, sadece bir ara kolumdaki tüyler ürperdi.

Böylece en sevimli gerizekalı da origin hikayesinin açığa çıkması ile hidayete erdi.

Acab Bran ile Meera Coldhands ile karşılaşırlar mı?

Bir de children of the forest'ın elinde aşırı güçlü silah var, çağının ötesinde bir patlama yaratabiliyor. Az biraz stratejik kullansalar şu zombi belasından kurtarırlardı ortamı.

edit: Senaryo yazarları Kara Kule okumuş galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...