Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

10 yıl backstab, kidney shot olan oyunu oynayıp sonra "arkadan tek bıçakta nasıl yatar olacak şey mi" diye veryansın etmek

İşte o on yıllık tecrübe yanlış beklentiler yaratıyor. O adamın hitpointleri tek backstab ile sıfırlanmaz, hatta onu öldürmek için raid lazım, etraftaki muhafızları toplayıp 10 dakika boyunca adama vurmaları lazımdı gibi düşüncelere sebep oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

Sam said:

Köpekti, izbanduttu detaylarına kadar

khal nasıl oldu da sözüne inandı şak diye esas saçmalık oydu bölümdeki.

O tiple dothraki konusacak kac kisi varki

diğer bütün dediklerini sallamadı o tiple dothraki konuştuğu halde, falanca khal'ın karısı kimmiş bunun bilmesi hadi neyse de, "evet o bendim" deyince inanması acayip yani. biliyorduysa baştan artislik yapmaması lazımdı.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Fin said:

Sam said:

Köpekti, izbanduttu detaylarına kadar

khal nasıl oldu da sözüne inandı şak diye esas saçmalık oydu bölümdeki.

O tiple dothraki konusacak kac kisi varki

diğer bütün dediklerini sallamadı o tiple dothraki konuştuğu halde, falanca khal'ın karısı kimmiş bunun bilmesi hadi neyse de, "evet o bendim" deyince inanması acayip yani. biliyorduysa baştan artislik yapmaması lazımdı.

1

drogonnun babasinin adini falan verdi. disardan birinin dil bilio olsa bile bu kadar detay bilio olmasi sasirtti herhadlde elki ondandir

Sosyal ağlarda paylaş

Dany i başta sallamamaları normal, dothrakilerin az da olsa valyrian görünümlü köleleri olabiliyor lyseni olan falan. Ne zaman bi kalisi gibi konuşuyor o zaman aa evet bu bizimkinin kalisisi diyor. Da khalın duluna el sürmem olayı canon mu değil mi emin olamadım. Gayet 2 defa tıklatıp öyle de bırakabilirdi dosh khaleene.

Bide kitaptan spoiler vermiyorum keza kitaptan spoiler diye bişey kalmadı önüne geçtiler kitabın. Dolayısıyla tahminlerimi yazıyorum, axedice spoiler veriyor VÜÜEEAAAAĞĞ spoiğler vermesinler ÜEÜEEAAAĞĞ diye ağlamanın gereği yok. Ya da ağlayın tabi gözyaşlarınızın tadı daima hoşuma gider, ama az gürültülü böyle içten içe hıçkırıklarla ağlayın.

aquila said:

http://i.imgur.com/lC1YED3.gif

Hahahaha ya şu gif dorne un direk özeti. Adam tüm ömrünü combat traininge adamış "baltasıyla evlenen" epic lvl norvosi bearded fighter/priest, ama pıçak tutmayı geçtim adım atmasını bilmeyen lvl1 yer elmasından tek backstabde yatıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...