Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

kurallara gore spodur o yazdıgın. Kusura bakma ama ilk sayfa piliz.

Bi zahmet spo tuşuna basıp bölüm id sini giriverin 10-15 tık fazla yaparsınız max.
Red said:

spoiler mevzusunu çok abarttı millet ya. tamam açık açık gelecek bölümlerden yazanlar banlansın da cofri'nin psikopatlığına dair bişiler yazmıştım adam ona bile spo dedi yani.

konu şuan ibnelik yapmaya doğru gidecek. hatırlarsanız bi dallama fake açıp bütün dizideki kritik olayları caps açık forumun her yerine başlık açarak bize göstermişti sağolsun. yine bi deli çıkacak aynısını yapacak bu gidişle millet spo spo diye diye.
Sosyal ağlarda paylaş

son bölümü izledikten sonra komikli capsler için geliyordum bu başlığa. çok mutsuzum.

son bölümü izlemeyen kişilerin başlığa girmemesi, mecburen kontrol eden kişinin de sürekli izleyen birinden seçilmesi en mantıklısı gibi. Bu iki grup insan dışında kalıp da istemeden gören olabiliyor mu?

öbür türlü sayfanın kendisini spo içine koymuş gibi oluyoruz.

Sosyal ağlarda paylaş

o zaman yapacak bişey yok. herkesin egolarından ayrılması lazım. bi spo koyup capslere devam edilmeli. güncelde görüyorum bi heyecan geliyorum con snova ne laf sokmuşlar diye... hep hüsran

@Suark farklı başlık çözmez, sposuz olan çalıların uçuştuğu terkedilmiş vahşi batı kasabası olur. Öbürü de düştükten sonra açılan paraşüt.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...