Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cuma

masa

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Antalyada 6 mahalle kuduz karantinasına alınmış. Mahalleler muratpaşa ilçesinde. Ama diğer ilçe belediyeleri de sahipsiz hayvanları toplayıp, aşılayacakmış. Şimdi bunlar cumayı sahipsiz sanıp alıp götürürler değil mi? Haberi okuduğumdan beri aklımda bu senaryo dönüyor. Cumayı alıp götürüyorlar, sonra ben belediye binasını ateşe veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Antalyada 6 mahalle kuduz karantinasına alınmış. Mahalleler muratpaşa ilçesinde. Ama diğer ilçe belediyeleri de sahipsiz hayvanları toplayıp, aşılayacakmış. Şimdi bunlar cumayı sahipsiz sanıp alıp götürürler değil mi? Haberi okuduğumdan beri aklımda bu senaryo dönüyor. Cumayı alıp götürüyorlar, sonra ben belediye binasını ateşe veriyorum.

birakma disari bir sure bence
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

20.00 gibi evden çıkarken apartman kapısında Cuma ile karşılaştık. Bir baktım sırılsıklam olmuş. Sanki havuza düşmüş veya biri üstüne 3 kova su dökmüş gibi. Hemen eve alıp kuruladım. 2 tane havlu anca yetti. Havulular çamur ve biraz kan oldu. Ön ayaklarında yaralanma var, oralara dokundurtmuyor. Belli ki çok canı yanıyor. Normalde gelir gelmez yemek yerdi. Hiçbir şey yemeden koltuğa gidip uzandı. Hiç keyfi yok. Ateşi de çıktı. Yarın kendine gelmezse sabahtan veterinere götüreeğim. Başına ne geldi bilmiyorum ama araştırıp öğrenmeye çalışacağım. Eğer bir insan yaptıysa intikam alacağım.
Ayrıca ıslandığı şey tam olarak su olmayabilir. Çünkü tüyleri yapış yapış gibi, kuruladım ama halen tüylerinde birşey var.

ıslak cuma

keyifsiz cuma

uyuyan cuma

havlu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...