Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Refunds

GERGE

Öne çıkan mesajlar

6 ay limitinden dolayi H1Z1'i refund edemiyordum dun'e kadar. Bu sabah aradan okuttum mesela eheh, ilave bir oyun daha okutayim dedim eskilerden, "isleminiz yapiliyor bitince deneyin vsvs" dedi.

Neyse kar kardir, 9 oyun oldu, 3unu aldim, kalan 6 tane onaylandi walleta gecmesini bekliyorum.

Summer Sale'de ilk kez magdur hissetmiyorum, bu sefer sanki hazirlikliyim. ehue.

edit: Cevap geldi, 2 saati gectigim icin refund etmediler ama 6 ay'a takilmadi garip bi sekilde bu sefer. Bir garip sistem ya. Su anda baska refund denememe izin vermiyor, ya abandigim icin ustuste, yada artik 1 refund sonuclanmadan yenisine izin vermiyor hale geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

tarihlere yanlis bakiyor olabilirler.

6 aydan geriye kabul etmiyor zaten.onu gecerseniz ornegin 3 saat ise mailden geri donuyor falan.

tek bir oyun haric herseyi geri aldim onda da cok oynamisim :P

6 ay oncelerine zaten basamiyorsunuz bassanizda geri donuyor, birde steamden alinmis olmasi sart, eger hic bir refund linki vs gorunmuyorsa baska bir yerden almis olabilirsiniz.

ya da anlik bug olmustur bazilarinda.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.thecommonsenseshow.com/siteupload/2013/08/NO-SOUP-FOR-YOU.png
gaben customer service'a bunu alacakmış, tr ip'lerine bu cevap verecekmiş.
said:
We were unable to submit your refund request
Sorry! Your purchase is still pending and we're unable to process a refund until the purchase is complete.

2012'den bir oyunu denedim de bu çıkıyor, aldığım birşey de yok bir aydır filan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...